• Podstawa audio FraimLite

10396.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Przeznaczony dla podstawowych zestawów Naima FraimLite ma budowę zbliżoną do referencyjnych stolików z serii Fraim, z trzema nóżkami podporowymi oraz ze zoptymalizowanym rozstawem półek, wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

Zachowano w nim układ połączeń, w którym kolce opierają się na wgłębieniach – rozwiązanie znane już z jego starszego brata, tyle że bez podwójnej podstawy bazowej i szklanej półki na łożyskach kulkowych. Ważnym udogodnieniem jest to, że do tego systemu można wykorzystać półki z systemu Fraim, np. FraimLite.

Wyposażenie
  • Podstawy Fraim dostępne są w następujących wersjach wykończenia: wiśniowym - Cherry, grafitowym - Natural Ash i czarnym – Black.    
  • Nóżki Fraim wykonane z anodowanego aluminium dostępne są w trzech wysokościach i dwóch kolorach: srebrnym lub czarnym.
  • Modułowa konstrukcja pozwala na rozbudowę systemu z upływem czasu.    
  • Struktura z łączeniami za pomocą stożka i gniazda pomiędzy kolejnymi poziomami.    
  • Kolce podłogowe ze stali nierdzewnej – maksymalna izolacja.
  • Zoptymalizowany rozstaw półek, pozwalający zmniejszyć oddziaływanie magnetyczne     pomiędzy komponentami.
Technika i wykonanie

We FraimLite znajdziemy najważniejsze założenia i elementy z systemu Fraim. Zostały one sprowadzone z powrotem do podstaw, tworząc stolik przeznaczony dla tańszych systemów Naim. Powrót do podstaw nie oznacza jednak dużych ustępstw jeśli chodzi o jakość dźwięku i estetykę. Koncepcja systemu Fraim opiera się na naukowych podstawach i pracy inżynierów - ta sama idea jest w pełni wyrażona w FraimLite.

Zamiast izolacji przy pomocy dwuwarstwowej półki bazowej, FraimLite wyposażona jest tylko w zestaw elementów łączących poszczególne półki za pomocą kolca i gniazda. Pozwala to zminimalizować kontakt pomiędzy poszczególnymi półkami. FraimLite nie posiadają półki ze szkła hartowanego, jaka znajduje się w zestawie Fraim, sprzęt umieszczany jest więc bezpośrednio na fornirowanych płytach.

Moduł FraimLite zawiera pojedynczą podstawę bazową, na której ustawić można kolejne półki. Zarówno podstawa bazowa, jak i każdy kolejny poziom zawierają jeden zestaw elementów łączących z gniazdem i kolcem. Podobnie jak w przypadku wyższej serii Fraim, podstawa FraimLite pozwala, by produkty Naima pracowały w komfortowych warunkach. Skorzysta na tym nawet niedroga elektronika Naim, grając z lepszą rozdzielczością, wyższą dynamiką i po prostu dając więcej muzyki.

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question