• Primare CD15 PRISMA

CD15 Prisma to zintegrowane cyfrowe źródło dźwięku, łączy w sobie odtwarzacz płyt kompaktowych oraz streamer i odtwarzacz plików, które dostarczone mogą być z zewnętrznego źródła magazynującego, wykorzystanie łączności i sterowania za pomocą Prisma oraz zaawansowany DAC.

Primare kolorystyka
8490.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

CD15 Prisma to zintegrowane cyfrowe źródło dźwięku, łączy w sobie odtwarzacz płyt kompaktowych oraz streamer i odtwarzacz plików, które dostarczone mogą być z zewnętrznego źródła magazynującego. Niewielkie rozmiary (3/4 w stosunku do standardowych do tej pory wymiarów Primare), wykorzystanie łączności i sterowania za pomocą Prisma, zaawansowany DAC - CD15  Prisma nie tylko kontynuuje primarowską tradycję dostarczania powalającego brzmienia z kompaktowych i eleganckich urządzeń, ale i oferuje większe możliwości instalacyjne w praktycznie każdym pomieszczeniu.

 

Tak samo jak pryzmat daje pełne spektrum kolorów z pojedynczej wiązki światła, Prisma daje pełne spektrum możliwości zarządzania systemem jednego punktu sterowania. Prisma zapewnia łączność multi-room/multi-zone oraz obsługę odtwarzania mediów zarówno zapisanych na dysku, jak i strumieniowanych, przewodowych i bezprzewodowych z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem dedykowanej aplikacji sterującej.

Oprócz obsługi Bluetooth®, AirPlay oraz Spotify Connect Prisma oferuje wbudowany Chromecast, wyjątkowy portal streamingowy umożliwiający bezpośrednie połączenie z setkami aplikacji do strumieniowania mediów, co zapewnia najlepsze osiągalne brzmienie i wygodę użytkowania.

 

Dzięki wbudowanej technologii Chromecast rodzina urządzeń Prisma zyskała też na funkcjonalności - jest teraz kompatybilna z serwisem Roon, co powinno ucieszyć wszystkich wielbicieli doskonałego brzmienia.

Typ: odtwarzacz sieciowy + CD
Wbudowany DAC: Konwerter D/A 1x AKM AK4490
Łączność Bezprzewodowa: Bluetooth®, AirPlay, Spotify Connect, wbudowany moduł Chromecast, DLNA/UPnP
Wyjścia Analogowe: 2.2 VRMS, 50 Ω
Wyjścia Cyfrowe: RCA / Optical: TOSlink
Obsługiwane Formaty: WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, WMA, OGG: do 192kHz/24bit, MP3, MP4 (AAC): do 48kHz/16bits, VBR & CBR 320kbps, DSD: do DSD128 (5.6MHz)
Wymiary: 350 x 329 x 73 mm (s x g x w) wraz z pokrętłami i złączami
Waga: 6,6kg


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie