• Pro-Ject Pre Box RS2 Digital

Przedwzmacniacz klasy High-end, DAC, wzmacniacz słuchawkowy

Pro-Ject wykończenie
10800.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Pre Box RS2 Digital jest większym bratem naszego nagradzanego i przełomowego przedwzmacniacza Pre Box S2 Digital. Wykorzystuje te same znakomicie brzmiące układy DAC, co wersja S2, co po raz kolejny udowadnia, że Pre Box S2 Digital był już w czołówce wysokiej klasy przetworników DAC i absolutnie wyprzedził swoją konkurencję. W oparciu o te same podstawowe zasady projektowania, zestaw funkcji został rozszerzony co pozwoliło na osiągnięcie większego pułapu funkcjonalności i jakości. Rezultatem jest fantastycznie brzmiący i bardzo uniwersalny produkt. Idealny partner dla wysokiej klasy komponentów audio!

 

Pre Box RS2 Digital to przetwornik cyfrowo-analogowy i przedwzmacniacz, który wykorzystuje konfigurację dual-mono najwyższej klasy przetworników D / A firmy ESS Sabre. Układy ESS9038Q2M zapewniają najwyższą jakość dźwięku w relatywnie nie niedrogich, wysokiej klasy obwodach. W przeciwieństwie do większości przetworników DAC w tym przedziale cenowym, Pre Box RS2 Digital zawiera podwójne przetworniki DAC i oddzielne ścieżki sygnału dla lewego i prawego kanału. Dzięki tym przetwornikom Pre Box RS2 Digital obsługuje pliki do 32-bit / 768 kHz w formatach PCM i DSD (do DSD512) przez USB, obsługując każdy plik cyfrowy, który można kupić lub przesłać strumieniowo.

 

Wyjście analogowe służy jako bufor, który oparty jest  zarówno na półprzewodnikach, jak i wysokiej jakości lampach elektronowych. W ten sposób użytkownik może wybrać, która z opcji jest dla niego bardziej odpowiednia – tranzystorowa czy też lampowa. Pre Box ma osiem filtrów cyfrowych. Jednym z nich jest dedykowany, optymalny cyfrowy filtr  dla technologii MQA. Za pomocą tych filtrów słuchacz może dostosować dźwięk do własnych preferencji. Pre Box RS2 Digital jest wyposażony w pełną obsługę HW i SW dla technologii MQA (Master Quality Authentified).

 

W Pre Boxie, sygnał wejściowy USB jest  przetwarzany przez potężny wielordzeniowy mikrokontroler XMOS z zaawansowaną wielordzeniową architekturą RISC.  CPLD MAX II (Complex Programmable Logic Device) Altera służy do ponownego taktowania, co wraz z mikrokontrolerem XMOS zapewnia wysokiej jakości przetwarzanie zarówno w technologii klasycznej, jak i MQA. Aby idealnie wykorzystać tę technologię, najlepiej połączyć Pre Box z naszym Stream Box S2 Ultra w połączeniu z usługą TIDAL. Możesz także cieszyć się jakością MQA, łącząc go z naszym nowym rewolucyjnym transportem CD, CD Box RS2 T. CD Box RS2 T można podłączyć do Pre Boxa za pomocą niezawodnej magistrali różnicowej I²S za pośrednictwem złącza HDMI, gdzie Pre Box RS2 Digital  pełni funkcję zegara głównego (16,9344 MHz).

 

Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy posiada bezkompromisową konstrukcję.  Użycie odpowiednich komponentów zapewnia wystarczającą moc wyjściową dla wszystkich rodzajów słuchawek.

W komplecie znajduje się w pilot zdalnego sterowania, wykonany z aluminium.  Pre Box RS2 Digital jest dostępny w srebrnej lub czarnej  obudowie,  wykonanej z wysokiej jakości  aluminium. Duży, czytelny ekran wyświetla  wszystkie istotne informacje. Są one podane w czytelny i uporządkowany sposób. Poruszanie się po menu jest bardzo szybkie i proste, dzięki czemu możesz w kilka sekund skonfigurować urządzenie zgodnie z własnymi preferencjami!

Najważniejsze cechy:

• Przetworniki Dual Mono: 2x ESS9038Q2M
• Wysokiej jakości, opcjonalnie wybierane nadpróbkowanie zawartości PCM i / lub MQA z zastrzeżonym filtrowaniem
• Zaawansowane ponowne taktowanie oparte na nowym układzie XMOS z architekturą Multi-Core RISC
• 9 wejść cyfrowych:  i²S HDMI, AES/EBU, Toslink, S/PDIF coax, Bluetooth v4.0
• Analogowe: Pre-out XLR/RCA/słuchawkowe, wejście RCA
• W pełni zbalansowana topologia dual mono
• Stopień wyjściowy z możliwością wyboru pomiędzy lampami 6922 i tranzystorami
• Ultra-liniowy i bardzo niski poziom szumu
• Nowy, wysokiej jakości wyświetlacz
• W pełni aluminiowy pilot zdalnego sterowania
• Dostępny w kolorze czarnym i srebrnym
DAC
2x ESS9038Q2M (dual mono - 32bit/768kHz/DSD512)

WEJŚCIA CYFROWE
1 x USB 2.0 Audio 32/768 + DoP and Native-DSD up to DSD512,
1 x HDMI I2S for CD Box RS2 T, 2 x S/PDIF optical 24/192,
1 x S/PDIF coaxial 24/192, 1x AES/EBU balanced 24/192

WSPARCIE MQA
Pełne, za pomocą HW

WEJŚCIE LINIOWE
1 para XLR, 1 para RCA

IMPEDANCJA WEJŚCIOWA
15kOhm

IMPEDANCJA WYJŚCIOWA
180 Ohm tranzystor, 220 Ohm lampa

MOC WYJŚCIOWA WZM. SŁUCH
90 mW / 300 Ohm; 245 mW / 32 Ohm; 90 mW / 8 Ohm

THD+N (20HZ - 20KHZ)
< 0.006% tranzystor/0.017% lampa @ 2V RMS, 1 kHz

WYJŚCIE ZEGARA GŁÓWNEGO
16,9344MHz dla CD Box RS2 T

WERSJA BLUETOOTH
Bluetooth® v4.0

KODEKI BLUETOOTH
SBC, AAC, AptX

BUFOR WYJŚCIOWY
Dyskretny i zbalansowany, lampowy lub tranzystorowy

LAMPY
4 x 6922EH

ZASILACZ
20V/3A DC, 110-240V/50, 60 Hz

POBÓR MOCY
maks. 1,2A DC, <0,5W w trybie czuwania

WYMIARY SZ X W X G
206 x 72 x 222 mm

MASA
1710 g bez zasilacza
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie