• Pro-Ject Stream Box S2

Odtwarzacz sieciowy Pro-Ject STREAM BOX S2 - mały, kompaktowy i zaawansowany!

Pro-Ject wykończenie
1490.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Aktualna oferta rynkowa  jest przepełniona wieloma bezprzewodowymi streamerami. Większość z nich koncentruje się tylko na dobrej aplikacji, jednak o prawdziwej jakości dźwięku decyduje jakość przetwornika cyfrowo-analogowego i analogowego stopnia wyjściowego audio. Ponadto, z estetycznego punktu widzenia, wiele streamerów to tylko plastikowe pudełka konstrukcyjnie uproszczone bez wielu ważnych elementów. W ostatnich czasach Pro-Ject wyprodukował jedne z najlepszych mikro-high-endowych wzmacniaczy na rynku, takie jak Maia S2 lub Stereo Box S2.

Dla tych produktów opracowaliśmy dopasowany streamer, który pasuje do jakości dźwięku i estetyki tych wzmacniaczy. Jest bardzo łatwy w użyciu dla każdej aplikacji i ma wszystkie funkcje współczesnych streamerów, w tym odpowiednią funkcjonalność multiroom! Oferuje obsługę danych o wysokiej rozdzielczości do 24 bitów / 192 kHz, a także możliwość podłączenia do wielu urządzeń Stream Box S2 Multi w celu utworzenia konfiguracji multiroom. Jakość strumienia multiroom pozostaje na jakości CD (16 bitów / 44,1 kHz), co w przypadku aplikacji multiroom stanowi ogromną ilość danych i doskonałą jakość dźwięku. Możliwe strefy są ograniczone do 10 lub 6 stref (w zależności od połączenia Ethernet lub WiFi), aby zapewnić bezbłędną transmisję, biorąc pod uwagę wysokie prędkości transmisji danych. Zwykle urządzenia multiroom, które oferują dużą liczbę stref, pozwalają zapewnić ze względu na  funkcjonalność maksymalnie jakość MP3.

Ponadto można również podłączyć dwa urządzenia, aby zbudować parę stereo (z przypisanym lewym i prawym kanałem). Jeśli masz aktywne głośniki, możesz stworzyć głośniki bezprzewodowe, umieszczając Stream Box S2 tuż obok nich. Następnie możesz swobodnie umieścić głośniki w swoim pokoju i nie musisz się już martwić długimi kablami. Pozwala to na większą elastyczność, gdy chcesz zbudować nagłośnienie większej przestrzeni np.  sali konferencyjnej  ze świetnie brzmiącą muzyką w tle.

Trzy różne wyjścia gwarantują elastyczne rozwiązanie dla każdej aplikacji audio. Stream Box S2 jest w pełni wyposażony w TIDAL i Spotify. Dzięki wdrożeniu Shairport mogliśmy nawet dać użytkownikom iDevice kolejną możliwość wysyłania danych do Stream Box S2. Dla zwolenników  radia internetowego jest obecny  TuneIn.

Najważniejsze cechy:

- 24/192 streaming client
- Wsparcie Spotify, TIDAL
- Radia internetowe TuneIn, iHeartRadio
- Wsparcie UPnP, DLNA
- Wsparcie Multi-room + Partymode
- Możliwość sparowania w Stereo
- Przetwornik ESS9023
- WAV, ALAC, FLAC, MP3, APE, AAC
- Wejście liniowe
- Wyjścia: analogowe zmienne i o stałym poziomie, optyczne
- WiFi 802.11 b/g/n
- Solidna metalowa obudowa skutecznie ekranuje od zakłóceń
- Darmowa aplikacja  "Pro-Ject Stream S2" (iOS/Android)

 • FORMATY AUDIO MP3, FLAC, WAV, ALAC, APE, AAC


 • RADIO INTERNETOWE TuneIn, iHeartRadio


 • WSPIERANE SERWISY TIDAL, Spotify


 • WSPIERANE PROTOKOŁY UPnP, DLNA


 • MULTI-ROOM Do 6 urządzeń


 • WEJŚCIA 1 x USB A, sieciowe (Ethernet, WiFi), 1 x 3.5 mm (Line In)


 • STANDARDY WIFI WiFi 802.11 b/g/n


 • WYJŚCIA 1 x RCA (stałe), 1 x 3.5 mm (zmienne), 1 x optyczne (S/PDIF)


 • STEROWANIE App "Pro-Ject Stream S2" (iOS/Android)


 • MASA 375 g (bez zasilacza)


 • WYMIARY (SZ X W X G) 103 x 37 x 122 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question