• Przedwzmacniacz gramofonowy SuperLine

13999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Granie muzyki z płyt winylowych dostarcza słuchaczom wyjątkowych wrażeń. Gdy z winyla wydobędzie się wszystko co ma do zaoferowania uzyskuje się wyjątkowo angażującą i muzykalną prezentację. Z przedwzmacniaczem gramofonowym SuperLine granica tego, co można wyczarować z czarnej płyty przesuwa się jeszcze dalej.

SuperLine to wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy współpracujący z wkładkami gramofonowymi typu MC umieszczony w Naimowskiej referencyjnej, aluminiowej obudowie z anodyzowaną płytą frontową. Wykorzystaliśmy nasze najnowsze rozwiązania w sekcji analogowej układu, a także zaawansowane techniki izolacji niezbędne dla najdelikatniejszego sygnału jaki w ogóle trafia do systemu HiFi, czyli bardzo niskiego sygnału jaki dostarcza wkładka typu MC. SuperLine nie posiada własnego zasilacza więc prąd musi być dostarczany z zewnątrz. Źródłem zasilania może być albo zasilacz wbudowany w jednym z Naimowskich przedwzmacniaczy albo w jednym z wzmacniaczy zintegrowanych - SUPERNAIT lub NAIT XS. Najlepsze rezultaty daje jednakże zastosowanie jednego z dedykowanych zasilaczy Naima: FlatCap XS, HiCap lub SuperCap.

SuperLine wydobywa z płyt winylowych ich największe zalety: świetny timing, doskonałe oddanie barwy, czystość i detaliczność dźwięku oraz ową niebywałą naturalność, której nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym nośnikiem dźwięku.

Wyposażenie

  • wejścia RCA i BNC
  • współpracuje wyłącznie z wkładkami typu Moving coil, oferuje 20 ustawień dopasowujących impedancję do konkretnej wkładki         
  • delikatne układy elektroniczne korzystają z zalet zawieszenia opracowanego na potrzeby serii 500    
  • 24V zasilanie może być dostarczane z: NaimUniti 2, NAIT XS 2, SUPERNAIT 2, przedwzmacniaczy     Naima (za wyjątkiem NAC-N 172 XS), lub dedykowanych zasilaczy: FlatCap XS, HiCap lub SuperCap     
  • piaskowany, anodyzowany na czarno panel frontowy
Technika i wykonanie

Sercem przedwzmacniacza gramofonowego SuperLine jest nowy, dwu-stopniowy, dyskretny wzmacniacz single-ended pracujący w klasie A z częściowo pasywnym filtrowaniem RIAA, zasilany 25 stabilizowanymi zasilaczami, wykorzystujący również rozwiązanie cieplnej izolacji tranzystorów zwane "quiet room", które opracowaliśmy na potrzeby wzmacniacza NAP 500. Doskonałą izolację od otoczenia zapewnia masywna obudowa SuperLine oraz system opartego o sprężyny zawieszenia po raz pierwszy zastosowany w przedwzmacniaczu gramofonowym.

Dwie pary wejść, na gniazdach RCA i BNC, dają użytkownikowi wybór opcji podłączenia gramofonu. Dodatkowo otrzymuje on do dyspozycji wtyki, które umożliwiają wybór odpowiedniej dla danej wkładki impedancji (4 szt) i pojemności (3 szt). W połączeniu z wewnętrzną regulacją obciążenia SuperLine daje to 20 kombinacji różnych impedancji, dzięki czemu można precyzyjnie dopasować ustawienia przedwzmacniacza do optymalnej współpracy z daną wkładką.

Przedwzmacniacz gramofonowy SuperLine jest dostępny także w wersji o niższym wzmocnieniu, SuperLine E. SuperLine E to urządzenie identyczne z standardowym SuperLine tyle, że zostało zaprojektowane do współpracy z wkładkami o wyższym poziomie sygnału wyjściowego niż większość popularnych wkładek typu MC, czyli tzw. wysokopoziomowymi MC.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie