• Reckhorn S-300

Głośniki podstawkowe Reckhorn S-300. Cena za sztukę.

749.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Marzenie o dźwięku pozbawionym wpływu głośnika zostało właśnie spełnione. Te głośniki znikają zupełnie, prezentując szeroką i głęboką scenę dźwiękową wypełnioną licznymi detalami. Zamykając oczy czuje się jakby muzycy byli zebrani w pomieszczeniu.

S-300 ma formę 30 cm kuli z matowego, wzmacnianego plastiku. Ten kształt nie jest przypadkowy, kula eliminuje większość problemów związanych z podbarwieniem dźwięku przez obudowę. Efektu dopełnia wybrany materiał, oraz wewnętrzne zbrojenie z sześciu wzmocnień. Najlepszy kształt dopełnia opatentowany głośnik współosiowy C-191. Bazuje on na międzynarodowym patencie Reckhorn. Składa się on z 28mm kopułki aluminiowej, oraz 15cm aluminiowego głośnika średnio-niskotonowego. Kopułka posiada asymetryczne przetłoczenia, które nie tylko ją usztywniają, ale również tłumią jej wewnętrzne rezonanse. W przypadku drugiego głośnika jest to siedem asymetrycznych nacięć, które spełniają taką samą rolę. Dodatkowo jego górne zawieszenie posiada specjalny kształt, który dodatkowo pozwala zapanować nad szkodliwymi rezonansami.

Pasywnie:

Dopracowana konstrukcja głośnika pozwala na bardzo łagodne filtrowanie nawet pierwszym rzędem, 6dB/oktawę. Głośnik niskotonowy radzi sobie aż do 2000 Hz, a wysokotonowy ma rezonans poniżej 1000 Hz, więc nawet ze wspomnianą prostą zwrotnicą nie wystąpią problemy z fazą. Elementy niezbędne do zbudowania zwrotnicy są w zestawie z kolumnami. Ich montaż jest niezwykle prosty, a możliwość usunięcia jej w dowolnej chwili pozwala rozbudować kolumny do systemu aktywnego. Opcja pasywna jest idealna do zastosowań w klasycznym stereo, czy jako surround w kinie domowym.

Aktywnie:

Dźwięk najwyższych lotów można uzyskać wykorzystując aktywną zwrotnicę. Może ona być analogowa, a w najlepszym wypadku, cyfrowa dedykowana DSP-6. Producent dostarcza zalecany zestaw ustawień dla takiego kompletu, ale użytkownik może dostroić system do swoich potrzeb za pomocą zaledwie kilku kliknięć w stosownym oprogramowaniu.

Podstawa:

Otwarty dźwięk wymaga swobody. Zapewnia ją dedykowana podstawa, pozwalająca dowolnie skierować głośnik. Zalecane jest skierowanie wprost na słuchacza, ale zachęcamy do eksperymentów.  

Kształt obudowy Średnica= 30 cm,  ABS w matowej czerni
Podstawa Rurki z ABS, Wysokość 71 cm, Wysokość z kolumną 98 cm 
Gniazda podłączeniowe Bi-wiring/bi-amping
Głośnik C-191 - współosiowy głośnik 191 mm
Moc kolumny RMS 50 W z podbiciem basu, 80 W w normalnej konfiguracji, 100 W z filtrem górnoprzepustowym 60 Hz / 36 dB, 150 W impuls z filtrem górnoprzepustowym
Pasmo przenoszenia 35 - 20000 Hz z cyfrowym podbiciem basu,  50 - 20000 Hz w normalnej konfiguracji
Impedancja 4 + 4  Ohm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question