• Rel HT/1508

8990.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Predator jest niszczycielski, gdy jest używany w dedykowanych aplikacjach kina domowego o dużej mocy, ale także zmienia wrażenia poważnych graczy i pięknie współpracuje z aktywnymi głośnikami bezprzewodowymi do odtwarzania muzyki. HT/1508 to unikalne połączenie lekkiego, nowoczesnego 15-calowego przetwornika CarbonGlas™ (380 mm) połączonego z potężnym liniowym wzmacniaczem o mocy 800 W, który działa chłodno, zapewniając niezwykłą dynamikę i zużywa zaledwie 20 watów na biegu jałowym. Wewnętrznie opracowaliśmy specjalnie przystosowane filtry wejściowe kina domowego, które wytwarzają wyjątkowo płaski bas do niskich 20-tych.

 

Zaprojektowaliśmy sterownik 1508 tak, aby był lekki i dokładnie reagował; dźwięk teatralny może i powinien być czasem lekki, zabawny, zabawny, a czasem przerażający lub wzbudzający podziw. Głęboki bas, który reaguje szybko i bez wysiłku na te zmiany podczas filmu, tworzy znacznie bardziej satysfakcjonujące wrażenia z medium, niż mogą zapewnić typowe subwoofery teatralne.

 

Podobnie jak w przypadku całej serii HT, wzornictwo przemysłowe Predatora nie marnuje nic na samą ornamentykę i zapewnia prosty, ale satysfakcjonujący projekt, który zapożycza motywy z liniowo ziarnistego aluminium, kontrastując z wyrafinowaną, polerowaną górną powierzchnią. Zamiast zwykłych stóp Predator wykorzystuje szyny o pełnej głębokości niezbędne do lepszego radzenia sobie z wytwarzaną siłą.

• Głośnik 15”, 800W RMS,

• wzmacniacz klasy D,

• obudowa zamknięta,

• Sz. x wys. x gł.:

500 x 457 x 492 mm,

• Waga netto: 36 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie