• Ruark R1 Mk4

Ruark kolorystyka
1590.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Każda generacja naszego RADIA R1 była ewolucją oryginału, ale w R1 Mk4 chcieliśmy, aby to był projekt jeszcze bardziej postępowy zarówno pod względem dizajnu, jak i jakości dźwięku.

Zastosowanie precyzyjnego procesu formowania pozwoliło nam delikatnie wyprofilować jego obudowę, zapewniając świeży, nowy wygląd i idealną powierzchnię dla naszych nowych wykończeń: jasnokremowego i espresso. Dzięki odpowiedniej adaptacji akustycznej obudowa jest solidna i akustycznie obojętna, zapewniając idealne otoczenie dla naszej elektroniki i przetwornika NS+.

Ten wyjątkowy projekt podkreślany jest przez piękną, ręcznie wykonaną drewnianą kratkę. To dzięki niej uzyskaliśmy wyrafinowany wygląd R1 Mk4 i stworzyliśmy ponadczasowy klimat nawiązujący do projektów małżeństwa Eamesów. To jednak nadal wyjątkowy projekt w duchu Ruarka.

 

Jedno z najtrudniejszych zadań, jakie mieliśmy podjąć przy opracowaniu R1 Mk4 polegało na tym, jak uwzględnić poprawę dźwięku i funkcjonalności przy zachowaniu konkurencyjnej ceny zbliżonej do jego poprzednika.

 

Wyświetlacz OLED wyraźnie pokazuje godzinę, alarm i informacje o programie oraz automatycznie dostosowuje się do poziomu oświetlenia otoczenia, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem przy łóżku. Odbiór radiowy jest doskonały, a odbiornik Bluetooth pozwala cieszyć się wspaniałym dźwiękiem R1 podczas przesyłania strumieniowego z telefonu lub komputera.

Parametry FM można ustawić tak, aby odpowiadały wymogom w USA i Japonii, a wielojęzyczny interfejs użytkownika sprawia, że ​​R1 to prawdziwie międzynarodowa propozycja. Dzięki wbudowanemu zegarowi czasu rzeczywistego czas i data są aktywne nawet wtedy, gdy zostanie odłączone zasilanie lub gdy przesyłane dane nie są dostępne.

Lista funkcji jest znacznie dłuższa, ale teraz wymieńmy jeszcze port USB-C do ładowania i odtwarzania losowego, wyjście słuchawkowe, przełączane wejście liniowe i oczywiście nasz firmowy system sterowania RotoDial.

Jak powiedzieliśmy już w 2006 roku, radio nigdy nie brzmiało, ani nie wyglądało tak dobrze, jak teraz.

 

Dzięki wyświetlaczowi stanu baterii i lepszemu zarządzaniu energią R1 Mk4 działa jeszcze lepiej i dłużej z naszym opcjonalnym BackPack II, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się muzyką, nawet wtedy, gdy zasilanie sieciowe jest niedostępne.

BackPack II bezproblemowo łączy się z R1 i po zamontowaniu można go pozostawić na stałe na miejscu, ponieważ ładuje się automatycznie po ponownym włączeniu zasilania. Pełne naładowanie zapewni do dwunastu godzin słuchania bez zasilania sieciowego (czas zmienia się w zależności od głośności).

BackPack II jest również kompatybilny z naszym systemem głośników Bluetooth MR1.

Wiodący w swojej klasie dźwięk z adaptacyjnym korektorem

Tuner DAB, DAB+ i FM

Wysokiej jakości odbiornik Bluetooth

Wyświetlacz OLED o wysokim kontraście z funkcją automatycznego przyciemniania

Intuicyjny system sterowania RotoDial

Łatwy w użyciu podwójny alarm

Wzmacniacz AB z przetwornikiem Ruark Natural Sound+

Wyświetlacz OLED o wysokim kontraście z funkcją automatycznego przyciemniania

Port ładowania i odtwarzania losowego USB-C

Profilowana obudowa polimerowa z wytłumieniem akustycznym

Ręcznie wykonana drewniana kratka z listew

Regulowane ustawienia EQ

Łatwe dostosowanie do użytku w hotelu

Poprawione zarządzanie energią dzięki opcjonalnemu akumulatorowi

Opcjonalny pilot z 4 presetami bezpośredniego dostępu

Wyjście słuchawkowe stereo

Łatwy w użyciu podwójny alarm

Pobór mocy: 0,7 W w trybie czuwania; automatyczny tryb czuwania po 20 minutach, szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji obsługi

Wykończenia: lakiery Light Cream i Espresso

Wymiary (wys. x szer. x gł.): 175 × 130 × 135 mm

Waga: 1,5 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question