• Ruark R3

3790.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

ZAPROJEKTOWANY, BY PRZEKROCZYĆ OCZEKIWANIA

Uważamy, że każdy zasługuje w swoim życiu na dobrze zaprojektowane produkty, a inteligentny, elegancki system R3 pomaga ludziom cieszyć się życiem jeszcze bardziej. Łączy elegancki, ekskluzywny projekt plastyczny z wszechstronnością i świetną obudową, a także wysublimowanym dźwiękiem, który przeczy jego kompaktowej budowie. Jest również niezwykle wszechstronny, umożliwiając użytkownikom uzyskanie więcej, niż myśleli, że jest to możliwe z takim systemem.

 

Starannie dobrane proporcje R3 nadają mu celowy wygląd, podczas gdy nóżki subtelnie odchylają urządzenie do góry, przez co sprawia wrażenie, że skierowane jest ku górze i jest gotowe do działania. System napędza dwukanałowy wzmacniacz pracujący w klasie AB, a dzięki naszym przetwornikom NS + i najnowszym technikom cyfrowego przetwarzania dźwięku precyzyjnie dostroiliśmy brzmienie R3 na każdym poziomie głośności, aby wygenerować realistyczną przestrzeń, która wykracza daleko poza kompaktowe rozmiary R3. Niezależnie od gustu muzycznego R3 okaże się znakomitym systemem all-in-one, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

 

Dzięki niezwykle szerokiemu wyborowi stacji radiowych radio nadal jest jednym z najlepszych sposobów na cieszenie się muzyką i audycjami, a tuner SmartRadio w R3 został zaprojektowany tak, aby można było czerpać z tego medium jak najwięcej. Tunery DAB/DAB+ i FM zapewniają szybki dostęp do transmisji lokalnych i krajowych, a dzięki tunerowi internetowemu R3 umożliwi dostęp do stacji i podcastów na całym świecie, w tym wielu usług streamingowych. Niezależnie od gustu muzycznego z R3 szybko znajdziesz swoje ulubione nowe i nowe, które pokochasz, a jeśli mieszkasz za granicą, możesz pozostać w kontakcie z krajem, nadal ciesząc się ulubionymi programami.

 

Serwisy streamingowe są świetnym źródłem muzyki, ale jeśli chcemy uzyskać jak najlepszy dźwięk, CD wciąż będzie jednym z najlepszych wyborów. Dzięki zaawansowanemu odtwarzaczowi R3 wykorzysta to, co najlepsze z Twojej kolekcji płyt CD. W Ruark wierzymy, że odtwarzanie muzyki z nośnika fizycznego, takiego jak CD, jest niezwykłym doświadczeniem, którego nie powinno się tracić z oczu i że kupując muzykęna fizycznym nośniku, wspieramy muzykę i artystów, których kochamy. Oprócz standardowych płyt CD, R3 odtwarza również samodzielnie nagrane płyty CD-R/RW zakodowane w popularnych formatach, takich jak WAV i MP3, a ponadto wyświetla info o utworze i wykonawcy, gdy dane te są dostępne na płycie.

Wiodący w swojej klasie dźwięk z panoramicznym dźwiękiem stereo

Kompleksowe przesyłanie strumieniowe Wi-Fi ze Spotify Connect ze wsparciem dla Tidal, Deezer i Amazon Music

Wieloformatowy odtwarzacz CD

Odbiornik AptX Bluetooth

Tuner SmartRadio z radiem internetowym, DAB/DAB+ i FM

Port odtwarzania/ładowania USB-C

Pilot na podczerwień

Wejścia cyfrowe i analogowe

Wyjście analogowe

Wyświetlacz OLED o wysokim kontraście z zegarem w dużym formacie

Port Ethernet

Wzmacniacz pracujący w klasie AB – nominalna moc wyjściowa 30 W

Przetworniki Ruark NS+ z neodymowymi magnesami

Pobór mocy: 2 W w trybie czuwania przy podłączeniu do sieci; automatyczny tryb czuwania po 20 minutach, szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji obsługi

Wykończenia: fornir Rich Walnut lub lakier Soft Grey

Wymiary (wys. x szer. x gł.): 167 × 420 × 220 mm

Waga: 5,3 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question