• Słuchawki FiiO FD3 Pro

Słuchawki dokanałowe (IEM) FiiO FD3 Pro. Cena za sztukę.

579.00
521.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

FD3 Pro podąża śladami swojego rodzeństwa z linii FD, korzystając z nowo zaprojektowanego 12-milimetrowego dynamicznego przetwornika flagowej klasy. Wewnątrz olśniewającej obudowy FD3 Pro znajduje się przetwornik z solidnym magnesem o strumieniu magnetycznym 1.5 Tesli w połączeniu z ultracienką, pokrytą miedzią, aluminiową, japońską cewką drgającą Daikoku, zapewniającą niesamowity, potężny dźwięk.

 

Monitory douszne z przetwornikiem dynamicznym o konstrukcji półotwartej:

 • Flagowej klasy membrana diamentowa DLC
 • Przednia pryzma akustyczna
 • Półotwarta konstrukcja
 • Wymienne końcówki akustyczne
 • Przednie panele ze szkła 2.5D

Diamentowe dziedzictwo
FD3/FD3 Pro korzysta z licznych zalet nowego dynamicznego przetwornika FiiO. Membrana wykonana jest z diamentopodobnego węgla (DLC), który jest zarówno imponująco sztywny, jak i pomaga zredukować niepotrzebne zniekształcenia, a jednocześnie jest zaskakująco lekki, umożliwiając przetwornikowi na doskonałą reakcję transjentów. Rezultatem jest przetwornik o doskonałej jakości dźwięku oraz minimalnych zniekształceniach z dodatkową zaletą: jest bardzo czuły.

Flagowej klasy pryzmat akustyczny
Pryzmat akustyczny, tak skutecznie zastosowany we flagowym modelu FD5, zapewniający jego doskonałą jakość dźwięku, został również zastosowany w FD3/FD3 Pro. Podobnie jak w przypadku FD5, system pryzmatów akustycznych przynosi wiele korzyści, takich jak eliminacja fal stojących o wysokiej częstotliwości, poprawa ogólnego rozpraszania fal dźwiękowych, a nawet skuteczne rozwiązanie problemu opóźnienia czasowego spowodowanego ścieżką propagacji fali dźwiękowej w obudowie słuchawki. To wszystko prowadzi do wspaniałej jakości, zapierającego dech dźwięku.

Jeszcze lepsze brzmienie dzięki konstrukcji półotwartej
Półotwarta konstrukcja FD3/FD3 Pro została oparta na opatentowanej technologii FiiO dla zrównoważonego ciśnienia powietrza wewnątrz słuchawki i ma ona kilka istotnych zalet. Taka konstrukcja nie tylko zapewnia bardziej naturalny dźwięk, ale także skutecznie chroni słuch, równoważąc ciśnienie powietrza w FD3/FD3 Pro, co prowadzi do mniejszego nacisku na bębenki słuchowe. Dzięki temu wrażenia odsłuchowe są bardziej komfortowe, a dźwięk mniej wymuszony.

Forma i funkcja stanowiące jedność
FD3/FD3 Pro cechuje prosty, ale piękny wygląd oparty na motywie krzywych. Unikalny panel celuloidowy pokryty jest szkłem powlekającym 2.5D, aby uzyskać czysty, świeży, transparentny wygląd.
Dodatkowo stop aluminiowo-magnezowy korpusu sprawia, że FD3/FD3 Pro jest wyjątkowo lekki, dzięki czemu noszenie go jest przyjemne i bardzo komfortowe.

Ciągłe dążenie do perfekcji
FiiO od zawsze dba o wyjątkową jakość i kunszt wykonania swoich produktów, więc FD3/FD3 Pro nie jest wyjątkiem od tej reguły. Korpus główny ze stopu aluminiowo-magnezowego jest wytwarzany w procesie przemysłowym łączącym pięcioosiową obróbkę CNC oraz ręczne polerowanie. Precyzja maszyn i delikatny dotyk możliwy tylko dla ludzkich rąk łączą swoje siły, tworząc fenomenalne korpusy FD3/FD3 Pro.

Wybierz swoje brzmienie
Dobrze przyjęte przez miłośników audio wymienne końcówki akustyczne w FD5, które przyczyniły się do klasyfikacji tego modelu jako flagowy, są obecne również w FD3/FD3 Pro. Podczas gdy średnica zewnętrzna portów jest taka sama, średnica wewnętrzna jest inna dla każdego z nich. Wybierz końcówkę o dużej średnicy wewnętrznej (czarną), aby uzyskać szczegółowe tony wysokie, lub tę o małej średnicy wewnętrznej (czerwoną), aby uzyskać mocne basy. Twoje brzmienie – Twój wybór!

Doskonale wyposażone od początku do końca
Każda z licznych cech kabla FD3 Pro została starannie zaprojektowana, tak aby wyraźnie udoskonalić Twoje wrażenia odsłuchowe. Kabel stosuje rozszerzone złącze MMCX dla łatwiejszej wymiany kabli; zakrzywiona konstrukcja wtyczki audio ułatwia podłączenie. Sam kabel to 4 żyły przewodów z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości, łącznie 120 przewodów, które sprawiają, że Twoja muzyka i wokale są żywe, naturalne i nasycone.

Ekskluzywny przewód dostarczany wraz z modelem FD3 Pro
FD3 Pro jest dostarczany z ekskluzywnym kablem wykonanym z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości, z 8 pasmami po 19 drutów każde, co daje łącznie 152 druty splecione razem w stylu Litz Type 2. Ponadto kabel posiada lewe niebieskie i prawe czerwone oznaczenia dla wygody użytkowania, a także wymienne wtyczki audio, co pozwala na swobodne przełączanie się między wtyczkami 2,5/3,5/4,4 mm w zależności od źródła. Dzięki temu kablowi każdy muzyczny szczegół zabrzmi teraz wyraźniej.

Certyfikat Hi-Res Audio
FD3 Pro posiada certyfikat Hi-Res Audio, co świadczy o jego doskonałym dźwięku, który jest w stanie nie tylko odtwarzać delikatne szczegóły, ale także jest ekscytujący i przyjemny w słuchaniu oraz przystosowany do właściwej reprodukcji formatów bezstratnych i wysokiej rozdzielczości.

 

 

 • Przetworniki: 12 mm przetwornik dynamiczny
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 40 kHz
 • Czułość: 111dB (@1kHz)
 • Impedancja: 32 Ohm (@1kHz)
 • Maksymalna moc wejściowa: 100 mW
 • Przewód: 120 cm
 • Waga (sztuka): ok. 7.0 g
 • W zestawie:
  • Zbalansowane końcówki douszne*3 pary (SML), końcówki douszne Bass*3 pary (SML)
  • Wokalne końcówki douszne*3 pary (SML), piankowe końcówki douszne*2 pary
  • Szczoteczka do czyszczenia*1, futerał do przenoszenia*1, narzędzie pomocnicze MMCX*1, instrukcja obsługi*1
  • Wymienna końcówka dźwiękowa * 1 para
  • 8-żyłowy, 152-rdzeniowy kabel z monokrystalicznej posrebrzanej miedzi z
   3 wymiennymi wtyczkami dla FD3 Pro.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question