• Słuchawki FiiO FH7S

Słuchawki dokanałowe FiiO FH7S. Cena za sztukę.

2599.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

 

Hybrydowe monitory douszne z czterema przetwornikami armaturowymi i pojedynczym dynamicznym

• Hybrydowa konfiguracja 4 BA +1 DD 

• Duży dynamiczny sterownik DLC 13,6 mm 

• 3 wymienne filtry strojenia akustycznego 

• 4 niestandardowe przetworniki Knowles BA 

• Unikalny filtr notch 

• Półotwarta konstrukcja obudowy drugiej generacji 

• Nowe silikonowe wkładki douszne FiiO HS18 

• Opatentowana konstrukcja akustyczna S.TURBO 

• Kabel audio z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej 

• Wymienne wtyczki audio twist-lock 

• Futurystyczny design 

 

Duży przetwornik dynamiczny DLC 13,6 mm

FH7S został wyposażony w ten sam dynamiczny przetwornik, co w modeluFH9 –  opracowany przez FiiO drugiej generacji duży sterownik DLC 13,6 mm. Duża 13,6-milimetrowa membrana pozwala przetwornikowi z łatwością wytworzyć więcej energii w celu uzyskania lepszego, rozszerzonego basu, co skutkuje solidnymi, ale naturalnie brzmiącymi niskimi częstotliwościami. Membrana przetwornika dynamicznego FH7S wykonana jest z DLC (Diamond-Like Carbon). Ze względu na swoją silnie tłumiącą naturę, wysoką sztywność i niewielką wagę, ten dynamiczny przetwornik jest w stanie szybko reagować na transjenty – dodatkowo dodając doznania dynamicznego basu, które w pełni zapamiętasz. 

 

Cztery specjalnie dobrane przetworniki Knowles BA

Współpraca FiiO i Knowles miała na celu stworzyć specjalnie dostosowane zbalansowane armaturowe średniotonowe przetworniki DFK dla FH7S – w celu stworzenia naturalnego, muzycznego wokalu poprzez znaczne udoskonalenie reprodukcji średnich rejestrów. Dostosowując przepuszczalność powietrza przetworników średniotonowych, prowadzi to do bardziej naturalnego, charakterystycznego i płynniejszego połączenia między basami, średnimi i wysokimi tonami. 

Jednocześnie, wokale są czystsze, bardziej urzekające i oddane z odpowiednim bogactwem. Wysokie częstotliwości są wytwarzane przez przetwornik Knowles SWFK-31736 BA o wysokiej częstotliwości rezonansowej. Przetwornik zawiera bogatsze szczegóły w wysokich tonach i jest bardziej przewiewny, jednocześnie pomagając dodatkowo zwiększyć rozmiar sceny dźwiękowej, która jest zrelaksowana i wygodna do słuchania. 

 

Pełen komfort i unikalny design

FH7S posiada konstrukcję przypominającą futurystyczną zbroję, broń, czy maszyny spotykane w świecie w science-fiction. Na płycie czołowej FH7S leżą zgrabne warstwy starannie rozmieszczonych otworów, ułożonych jeden na drugim, które tworzą jego półotwartą konstrukcję. Są one połączone ze srebrnymi i złotymi wykończeniami, a także siatkami wyprowadzającymi powietrze, aby uzyskać skrupulatną równowagę między formą a funkcją. Wreszcie, FH7S nadal zachowuje ogólnie zaokrąglony kształt, który idealnie pasuje do ludzkiego ucha, zapewniając komfortowe, dłuższe sesje odsłuchowe. 

 

Doskonała scena dźwiękowaPółotwarta konstrukcja drugiej generacji

FH7S wykorzystuje półotwartą konstrukcję FiiO drugiej generacji, aby dokładnie odtworzyć scenę dźwiękową Twojej muzyki. Ta półotwarta konstrukcja zawiera opracowany przez FiiO system równoważenia ciśnienia pomiędzy przednią i tylną komorą. W rezultacie, gdy przetworniki przepychają powietrze podczas wydawania dźwięku, napotyka ono mniejszy opór, co skutkuje gładszym, ale bardziej szczegółowym dźwiękiem, naturalną barwą, obszerną sceną dźwiękową oraz precyzyjnym obrazowaniem. Półotwarta konstrukcja znacznie zmniejsza również nacisk na błony bębenkowe, umożliwiając dłuższe słuchanie bez zmęczenia, dając wrażenie obecności na sali koncertowej bez żadnych słuchawek.


Unikalna technologia filtra notch

Korzystając z wielu analiz i licznych eksperymentów, zespół programistów stworzył unikalny filtr notch dla FH7S. Filtr tego typu precyzyjnie kieruje fale dźwiękowe, eliminując niepożądane rezonanse między obudową, kanałem akustycznym i kanałem słuchowym, aby stłumić niepożądane sybilanty, co skutkuje szczegółowym, przejrzystym i jednocześnie nie powodującym zmęczenia dźwiękiem.


Opatentowany projekt akustyczny S.TURBO

FiiO FH7S posiada opatentowaną konstrukcję akustyczną S.TURBO, 

umożliwiającą uzyskanie głębokiego basu, który zachowuje wiele niuansów i faktur. Fale dźwiękowe są ostrożnie prowadzone przez kanał w kształcie turbiny, aby wzmocnić niskie częstotliwości, dzięki czemu np. dźwięki uderzenia bębnów są odpowiednio grzmiące i odważne.


Całkowicie nowe końcówki douszne FiiO

FH7S to pierwsze słuchawki, które zadebiutowały z całkowicie nowymi silikonowymi końcówkami dousznymi HS18 firmy FiiO. Dzięki imponującym wysiłkom inżynierów, powierzchnia stykająca się z uszami ma grubość zaledwie 0,4 mm, co zapewnia lepszy komfort i szczelność. Te nowe wkładki douszne mają duży otwór, taki sam jak rozmiar tuby dźwiękowej FH7S, aby zminimalizować bariery akustyczne między słuchawką a błoną bębenkową – co zmniejsza utratę wysokich częstotliwości i dodatkowo poprawia rozdzielczość. 

 

Nowy kabel audio gotowy na dostarczanie nowych doznań

FH7S jest standardowo dostarczany z kablem składającym się z 8 rdzeni po 19 żył w każdym przewodniku – co daje w sumie 152 przewodów z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej, wszystkie indywidualnie izolowane od siebie. Splot Litz przewodów oznacza, że ich większa powierzchnia prowadzi do mniejszej rezystancji poprzez zminimalizowanie efektu naskórkowości i efektu zbliżeniowego, co skutkuje poprawą wydajności transmisji sygnału i lepszą rozdzielczością. 

 

Wymienne wtyczki twist – lock

Nowością w FH7S, w porównaniu do FH7, są wymienne wtyczki audio typu twist-lock, które umożliwiają łatwą zmianę wtyczek 3,5 mm z pojedynczym zakończeniem na zbalansowane wtyki 4,4 mm w razie potrzeby. Teraz możesz korzystać z różnorodnego świata audio bez problemów. 

 

Różne sygnatury dźwiękowe do wyboru

W zestawie znajdziemy trzy wymienne filtry korygujące, które odpowiadają za odmienne sygnatury dźwiękowe, odpowiednio: 

  

Czerwony: wzmocnione basy, donośne brzmienie 

Biały: zrównoważone, transparentne, czyste brzmienie 

Zielony: wyraźnie zaznaczone tony wysokie 

 

Wyjątkowo pokaźny zestaw akcesoriów

Piankowe wkładki douszne*2 pary (M), Wkładki douszne wokalne*3 pary (SML),

Końcówki douszne HS18*3 pary (SML), Końcówki douszne Bass*3 pary (SML),

Zrównoważone końcówki douszne*3 pary (SML), MMCX Quick Assist*1,

Końcówki douszne z podwójnym kołnierzem*2 pary (M), klips magnetyczny*1,

Końcówki douszne SpinFit*3 pary (SML), futerał HB5*1,

Szczoteczka do czyszczenia*1, wymienna wtyczka 3,5/4,4mm*1,

Instrukcja obsługi*1, filtry zielony/biały/czerwony*2

 

• Przetworniki: 1 dynamiczny, 4 zbalansowane armaturowe
• Pasmo przenoszenia: 10Hz – 40 kHz
• Impedancja: 18Ω@1kHz
• Czułość: 104dB/mW@1kHz
• Złącza słuchawkowe: MMCX
• Długość kabla: 1,2m
• Waga jednostki: ok. 9g (bez kabla) 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie