• Słuchawki Final Audio A5000

Słuchawki dokanałowe Final Audio A5000. Cena za sztukę.

1399.00
1259.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Final A5000 to słuchawki dokanałowe (IEM) z popularnej linii A japońskiego producenta, które wyróżniają się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Wyróżniają się one autorskimi przetwornikami f-Core DU, które gwarantują jakość dźwięku na znacznie wyższym poziomie niż wskazywałaby na to cena słuchawek. A5000 mają dodatkowo ergonomiczne obudowy z odpornego tworzywa oraz wysokiej klasy przewód z posrebrzanej miedzi OFC.

Final A5000 z autorskim przetwornikiem f-Core DU

Final A5000 bazują na innowacyjnym przetworniku dynamicznym f-Core DU, który ma średnicę 6 mm. To nowatorskie rozwiązanie, dla którego firma od zera zaprojektowała nie tylko membranę, cewkę czy magnes, ale również maszyny do ich produkcji. f-Core DU charakteryzuje się membraną, która powstaje w procesie powolnego tłoczenia, dzięki czemu możliwe jest zachowanie precyzji oraz takiego samego nacisku.

Producent zastosował bardzo cienką cewkę CCAW, która do membrany przytwierdzona jest znikomą ilością spoiwa. Zmniejsza to ciężar membrany, poprawiając jej odpowiedź czasową. Przednia część przetwornika została do tego wykonana z wysokiej jakości mosiądzu, który ma lepsze właściwości akustyczne niż aluminium. To wszystko gwarantuje niezwykle czyste i klarowne brzmienie przetwornika f-Core DU.

Final A5000 bazują na nowej metodzie oceny dzięku

 

Opracowując modele z serii A firma Final przygotowała nową metodę oceny dźwięku, która oparta jest na analizie zależności między jakością dźwięku a cechami fizycznymi. Została ona wykorzystana po raz pierwszy dla flagowych słuchawek A8000, a następnie została rozwinięta pod kątem modelu A5000. Firma zrezygnowała z pomiarów w ściśle określonych, laboratoryjnych warunkach, a zamiast tego skupiła się na metodzie oceny rzeczywistej jakości dźwięku w różnych warunkach odsłuchowych. Umożliwiło to stworzenie produktu, który jest nowym standardem w swojej cenie.

Lekkie, ergonomiczne i odporne obudowy Final A5000

 

Final A5000 mają obudowy wykonane z tworzywa ABS, którego powierzchnia ma charakterystyczną fakturę. Wykorzystanie lekkiego, ale wytrzymałego materiału oraz tulejka wyprowadzona pod odpowiednim kątem gwarantują świetny komfort podczas noszenia słuchawek. Firma wykorzystała do tego wycofane 2-pinowe gniazda (0,78 mm), dzięki czemu piny w konektorach nie są narażone na uszkodzenie.

8-żyłowy przewód premium dla modelu Final A5000

 

Firma Final dla modelu A5000 wybrała 8-żyłowy przewód, który wykonany jest z posrebrzanej miedzi beztlenowej (OFC) o wysokiej czystości. Gwarantuje on efektywny przesył sygnału oraz wysoką rozdzielczość. Kabel ma miękką i niezwykle elastyczną izolację zewnętrzną, dzięki czemu łatwo układa się podczas noszenia słuchawek.

W zestawie dla Final A5000 producent dodał wysokiej jakości akcesoria. Wśród nich można znaleźć: stylowe, silikonowe etui do przenoszenia słuchawek, prowadnice z blokadą, które minimalizują efekt mikrofonowy czy zestaw nakładek silikonowych Final type E w pięciu rozmiarach, co umożliwia łatwe dopasowanie IEM-ów do kanału.

  • przetwornik: dynamiczny, 6 mm
  • skuteczność: 100 dB/mW
  • impedancja: 18 Ω
  • gniazdo: 2pin, 0,78 mm
  • przewód: posrebrzana miedź OFC
  • długość przewodu: 1,2 mm
  • wtyk: 3,5 mm, single ended
  • materiał obudowy: ABS
  • ciężar: 28 g
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question