• Słuchawki Final Audio AG -WHP 02

Słuchawki Final Audio AG-WHP 02 do gamingu. Cena za sztukę.

399.00
359.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Bezprzewodowe słuchawki do gier, filmów, muzyki i konferencji internetowych „WHP02 for Gaming” to pierwsze bezprzewodowe słuchawki do gier marki ag, które pozwalają cieszyć się oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki, a także zapewniają wydajność, której potrzebujesz podczas grania.

Możesz przełączać się między dwoma trybami: „Tryb głośnika niskotonowego”, w którym możesz cieszyć się mocnym basem i wibracjami, jakbyś bawił się światem gry w kinie, oraz „Tryb czysty”, w którym szczegółowe dźwięki i głosy w grze są wyraźne i łatwe Możesz wybrać swoją ulubioną jakość dźwięku w zależności od miejsca użytkowania, na przykład podczas grania w gry, oglądania filmów, słuchania muzyki itp.

Ponadto w zestawie znajduje się odłączany mikrofon na wysięgniku z przełącznikiem wyciszania. Mikrofon na wysięgniku może wyraźnie nagrywać Twój głos i jest mniej podatny na hałas otoczenia, dzięki czemu można go używać do gier i konferencji internetowych.

Oprócz łączenia się z urządzeniami takimi jak smartfony przez Bluetooth, możliwa jest komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz o niskim opóźnieniu za pomocą dołączonego dedykowanego nadajnika. Ponieważ opóźnienie jest mniejsze niż w przypadku połączenia Bluetooth, możesz wygodnie korzystać z treści podczas grania w gry lub oglądania filmów.

To „w sam raz” bezprzewodowe słuchawki do gier, które mogą być szeroko stosowane nie tylko w grach, ale także w codziennym użytkowaniu.

 

Wysokiej jakości dźwięk nadzorowane przez zespół Final Audio
Nad jakością dźwięku czuwa w pełni japońska marka Final Audio. Dzięki starannemu dopracowaniu właściwości akustycznych przetwornika (część głośnika) jakość dźwięku, która jest charakterystyczna dla Bluetooth®, jest tłumiona, co pozwala uzyskać bogate pole dźwiękowe i czysty dźwięk.

 • Rodzaj transmisji   :  Bluetooth 5.0
 • Pasmo przenoszenia   :   20Hz~20KHz
 • Obsługiwane kodeki    :  SBC,AAC,Qualcomm aptX audio
 • Obsługiwane profile audio  :  A2DP, AVRCP, HSP, HFP
 • Czas odtwarzania muzyki    :  do 27 godz. (wyłączone światło logo)
                                                 do 17 godz. (włączone światło logo)
                                                 do 6 godz. (włączony tryb niskotonowy i światło logo)
 • Czas ładowania    :  3,5 godz.
 • Pojemność baterii   :  1000 mAh  
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question