• Słuchawki Final Audio Ag Uzura

Słuchawki dokanałowe TWS z ANC Final Audio Ag Uzura. Cena za szutkę.

Kolor
459.00
413.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Wyposażony w funkcję redukcji szumów i przechwytywania naturalnego dźwięku zewnętrznego, który Cię nie męczy. Całkowicie bezprzewodowe słuchawki, które mają wszystkie „dźwięk”, „wyczucie” i „łatwość użytkowania”. „UZURA” to ulepszony model „COTSUBU”, który od czasu swojej premiery w 2021 roku jest hitem jako standard prostych, całkowicie bezprzewodowych słuchawek, a ponadto posiada funkcję redukcji szumów i wychwytywania naturalnego dźwięku zewnętrznego, który nie powoduje zmęczenia. .

Linia obejmuje siedem wariantów kolorystycznych, a zarówno jednostka główna, jak i etui ładujące są wykończone oryginalną śnieżną powłoką proszkową, która zapobiega powstawaniu smug odcisków palców. Kompaktowy korpus słuchawek, który obsługuje obsługę dotykową, ma konstrukcję „3D fit” i można go wygodnie nosić w każdym otworze ucha. Wyposażone w „funkcję automatycznego parowania”, która rozpoczyna parowanie po otwarciu etui ładującego, oraz „tryb jednego ucha”, który automatycznie przełącza się, po prostu wkładając jedną stronę słuchawki do etui ładującego. Uzura gra naturalnym dźwiękiem.

W stosunku do poprzedniego modelu mają funkcje redukcji szumów zewnętrznych (ANC) oraz przechwytywania dźwięku

„3D fit design” zapewnia wygodę noszenia
Korpus słuchawek jest lekki i kompaktowy. Ponadto przyjęto „projekt dopasowania 3D”, dzięki czemu można go wygodnie nosić w dowolnym otworze ucha. Jeśli chodzi o nauszniki, w zestawie znajduje się 5 rozmiarów standardowych tipsów „TYP E”, które zapewniają „najwyższy komfort noszenia”. Ponieważ dołączone są wkładki do uszu w rozmiarze SS, pasują one wygodnie nawet do małych uszu. Ponadto słuchawka przyjmuje półprzezroczysty typ, który nie wyróżnia się woskowiną. Poczucie czystości utrzymuje się nawet w pociągach, w których słuchawki są dobrze widoczne.

 

Wysokiej jakości specyfikacje dźwięku nadzorowane przez finalistę marki audio
Jakość dźwięku w całkowicie bezprzewodowych słuchawkach często nie jest skoncentrowana na części głośnika, a jakość dźwięku jest regulowana poprzez poleganie w dużej mierze na korektorze oprogramowania.To jest przyczyna. Aby uniknąć takiego zjawiska, obecna sytuacja polega na tym, że wiele produktów nie jest dobrze zbalansowanych, na przykład poprzez nadmierne podkreślanie basu. „UZURA” podąża za właściwościami akustycznymi głośnika, aby jakość dźwięku była wystarczająco zadowalająca nawet bez korektora programowego, a następnie nieznacznie koryguje za pomocą korektora tylko ostrą część wysokich częstotliwości spowodowaną przez Bluetooth®. Dzięki takiemu wsparciu technicznemu osiąga zarówno mocny bas, jak i czysty wokal, realizując zrelaksowany i naturalny dźwięk, którego będziesz chciał słuchać każdego dnia.

 

Wyposażony w funkcję redukcji szumów i przechwytywania naturalnego dźwięku zewnętrznego
Ogólne ANC (aktywna redukcja szumów) ze względu na swoją zasadę wpływa na odtwarzany dźwięk powodując opóźnienia czasowe i stłumienie niskich częstotliwości. Jeśli zwiększysz efekt ANC, możesz dostać „nieuleczalnej choroby” z powodu uczucia presji. UZURA jest wyposażony w ANC, który w zasadzie stawia na pierwszym miejscu jakość dźwięku i komfort bez nacisku. Ponadto, dzięki funkcji przechwytywania zewnętrznego dźwięku, było wiele nienaturalnych rzeczy, które wydawały dźwięki, takie jak kroki, które początkowo wydawały się ciche, ale dzięki UZURA możliwe jest uchwycenie naturalnych dźwięków zewnętrznych, tak jakbyś nie nosił słuchawek.

 

 

Funkcję automatycznego parowania
Etui ładujące jest kompaktowe i można je łatwo otwierać i zamykać jedną ręką. Ponadto jest wyposażony w „funkcję automatycznego parowania”, która rozpoczyna parowanie po prostu przez otwarcie pokrywy etui ładującego. Możesz słuchać muzyki, gdy tylko założysz ją do ucha. Ponadto, gdy jednostka główna jest przechowywana w etui ładującym, a pokrywa jest zamknięta, zasilanie automatycznie się wyłącza, więc możesz mieć pewność, że nie zapomnisz go wyłączyć.

Tryb jednego ucha
Po prostu włóż jedną ze słuchawek z powrotem do etui, a muzyka automatycznie przełączy się na „tryb jednego ucha”*1. W trybie „jednego ucha” odtwarzanie stereo jest przełączane na odtwarzanie monofoniczne * 2, więc nie ma dyskomfortu nawet podczas słuchania muzyki jednym uchem. Jest to przydatne, gdy chcesz cieszyć się muzyką bez odcinania się od zewnętrznych dźwięków, takich jak słuchanie muzyki jednym uchem podczas gotowania.
*1 „Tryb jednego ucha” jest obsługiwany tylko podczas odtwarzania muzyki.
*2 Odtwarzanie monofoniczne to metoda, w której lewy i prawy dźwięk są odtwarzane z jednego głośnika.

Prosta obsługa dotykowa
Obsługując obsługę dotykową, możesz łatwo obsługiwać odtwarzanie / zatrzymywanie muzyki oraz dzwonić / kończyć połączenie.

Komunikacja: Bluetooth® 5.2
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
Obsługiwane kodeki BT: SBC, AAC
Obsługiwane profile BT: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Czas ciągłego odtwarzania muzyki: do 8 godzin
Z etui: do 22 godzin
Czas ładowania słuchawek: około 2 godzin
Czas ładowania etui: około 2 godzin
Pojemność akumulatora słuchawek: 45 mAh
Pojemność akumulatora etui: 400 mAh
Wodoodporność: IPX4

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question