• Słuchawki Final Audio D8000

Słuchawki Final Audio D8000. Cena za sztukę.

16499.00
14849.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Wraz z rozwojem technologii AFDS, czyli systemu tłumienia błoną powietrzną, uzyskaliśmy jakość dźwięku, która łączy w sobie wrażliwe wysokie zakresy charakterystyczne dla klasycznych przetworników planarnych, oraz otwarte głębokie basy znane z przetworników dynamicznych. D8000 to produkt, który pozwoli Ci dokonać nowych odkryć w muzyce, do której słuchania jesteś przyzwyczajony i sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od swojej ulubionej muzyki.

W konwencjonalnych słuchawkach planarnych amplituda drgań w najniższych pasmach rośnie do tego stopnia, że membrana może wchodzić w kontakt z magnesami, aby tego uniknąć ogranicza się częstotliwości basów do poziomów bezpiecznych dla przetwornika. By zniwelować braki w najniższych tonach nauszniki w takich słuchawkach są szczelnie zamknięte, a przednia część membrany zostaje zamknięta. Ten sam zabieg stosowany jest w zamkniętych słuchawkach dokanałowych, które są w stanie odtworzyć potężny bas pomimo małych rozmiarów.

W D8000 problem membrany wchodzącej w kontakt z magnesami został rozwiązany dzięki naszemu systemowi AFDS, dzięki czemu przetwornik jest w stanie reprodukować dużo niższe częstotliwości względem konwencjonalnych rozwiązań. W połączeniu z oddychającymi nausznikami jakość reprodukcji najniższych tonów nie ma sobie równych wśród innych słuchawek planarnych.

W reprodukcji tonów wysokich najważniejsza jest waga membrany, a membrana D8000 jest o 1/3 lżejsza od membran innych przetworników o tej samej średnicy. Super cienka cewka aluminiowa została wytrawiona bezpośrednio na niezwykle lekkiej membranie, dzięki czemu nie ma konieczności używania spoiwa, które jest niezbędne w innych przetwornikach i ma negatywny wpływ na jakość brzmienia.

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O WIELOLETNIM UŻYTKOWANIU I ŁATWOŚCI NAPRAW

Aby ułatwić naprawy i ulepszenia w przyszłości prawie każda część słuchawek została zaprojektowana w sposób umożliwiający jej demontaż, co gwarantuje długowieczność produktu.

OBUDOWA ZE STOPU ALUMINIUM I MAGNEZU OBRABIANEGO MASZYNOWO

Aby umożliwić poprawne działanie AFDS, potrzebna jest wyjątkowo wysoka precyzja wykonania poszczególnych elementów. Z tego powodu obudowa D8000 została wykonana maszynowo ze stopu aluminium i magnezu z bardzo wysoką precyzją. Dzięki zastosowaniu powłoki imitującej skórę udało nam się zabezpieczyć przed drobnymi drganiami.

D8000 zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszej głównej fabryce w Kawasaki, gdzie mamy pełną kontrolę nad jakością wykonania każdego z elementów (począwszy od doboru i kontroli jakości surowych materiałów, z których zostaną wykonane) oraz ich składania dzięki produkcji i strojeniu własnych osadzarek.

NOWE, OTWARTE NAUSZNIKI

Nauszniki szczelnie izolujące ucho od otoczenia są stosowane zarówno w zamkniętych, jak i otwartych słuchawkach aby pozwalać im odtwarzać częstotliwości basowe, których nie może odtworzyć ich przetwornik. Jednak dla wiernej reprodukcji dźwięku wysokiej jakości koniecznością jest, żeby sam przetwornik był w stanie odtworzyć wszystkie częstotliwości obecne w nagraniu a nauszniki swobodnie przepuszczały powietrze. Dzięki zastosowaniu w D8000 technologii AFDS mogliśmy wykorzystać nauszniki ze specjalnych włókien i oddychającej pianki.

Do słuchawek dołączamy dwa zupełnie nowe kable - półtorametrowy zakończony złączem mini-jack 3,5 mm, oraz trzymetrowy ze złączem jack 6,3 mm.

Specjalnie dla D8000 zaprojektowaliśmy też swój pierwszy w historii stojak na słuchawki, wykonany w całości z aluminium obrabianego maszynowo.

Kod produktu: FI-D8PAL
Obudowa: otwarta, ze stopu aluminium i magnezu
Przetwornik: Planarny AFDS
Czułość: 98 dB/mW
Impedancja: 60 Ohm
Waga: 523 g
Długość przewodu: 1,5 / 3 m

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question