• Słuchawki Final Audio Design F7200

Słuchawki Final Audio Design F7200. Cena za sztukę.

1999.00
1799.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

POCZUJ MUZYKALNOŚĆ, ROZDZIELCZOŚĆ Z FINAL AUDIO F7200

Miniaturowa i lekka obudowa ze stali nierdzewnej, energiczne, szczegółowe brzmienie, posrebrzany przewód. Tak prezentują się Final Audio F7200, które przeniosą Cię do sali koncertowej.

Cechą szczególną F7200 jest kabel, który jest wykonany z posrebrzanej miedzi przez jedną z najlepszych firm w tej branży Junkosha. Izolacja jest wykonana z PFA tej samej firmy, dzięki wcześniejszemu doświadczeniu przy pracy nad marką JUNFLON® stworzono materiał izolacyjny o niskiej przenikalności, którym jest powleczony ten kabel. Zewnętrzny kołnierz jest wykonany z PVC aby był bardzo miękki oraz żeby zmniejszyć efekt mikrofonowy. Kabel jest odpinany poprzez wtyki MMXC. Dźwiękowo posrebrzana mieć nadaje szybkości, rozdzielczości, szczegółowości, ale nie traci przy tym nasycenia na basie jak w przypadku kabli srebrnych.

STALOWA, ELEGANCKA, MINIATUROWA KONSTRUKCJA

Błyszcząca, nierdzewna stal dodaje stylu Twojemu wyglądowi. Doskonale komponuje się przy eleganckich ubraniach, jak i sportowych. Do tego miniaturyzacja słuchawki oraz jej lekkość (waga całkowita 23 gramy), sprawia że słuchawki są lekkie a zarazem eleganckie.

JEDEN PRZETWORNIK ARMATUROWY SZEROKOPASMOWY

Final Audio F7200 mają jeden przetwornik armaturowy szerokopasmowy, taka konstrukcja sprzyja wyeliminowaniu zwrotnicy, która bardzo często wprowadza zniekształcenia przy podziałach pasm oraz nie tworzy spójnego dźwięku. Mimo małych rozmiarów i użycia jednego przetwornika słuchawki grają nasyconym basem z dobrym uderzeniem, ale potrafią też sprawić, że skrzypce też nam bardzo długo utkną w pamięci - takie właśnie są Final Audio F7200 - muzykalne, a zarazem rozdzielcze i szczegółowe.

Słuchawki posiadają specjalnie zaprojektowane silikonowe etui, które zapobiega układaniu przewodu zawsze w tej samej pozycji, co bardzo często doprowadza do jego uszkodzenia.

  • Czułość: 106 db/mW
  • Impedancja: 42 Ω
  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Waga: 23 g
  • Obudowa: stal nierdzewna (wypolerowana na wysoki połysk)
  • Typ: dokanałowe
  • Przetworniki: pojedynczy przetwornik armaturowy.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question