• Słuchawki Final Audio E1000C

Słuchawki Final Audio E1000C. Cena za sztukę.

Kolor
139.00
125.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

E1000C mają pilota oraz mikrofon, po to abyśmy mogli rozmawiać z drugą osobą, nie odłączając słuchawek od smartphona. Pilot jest jednoprzyciskowy, dzięki temu nie występuje problem z brakiem kompatybilności zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS, zapewnia nam takie funkcje jak obieranie połączenia, odtwarzanie i pauzowanie muzyki.

Model E1000C jest najtańszym produktem otwierającym serię E, która - jak twierdzi producent - została stworzona, aby stać się znanym standardem w tej klasie słuchawek na długie lata. Przy modelu E1000C projektanci wzięli wyższe modele serii E na warsztat i wprowadzili kilka zmian pozwalających obniżyć cenę do bardzo rozsądnego poziomu. Przy projektowaniu zależało im na zachowaniu charakteru wyższych modeli z tej serii tak, aby klienci otrzymali coś więcej niż zwykłe narzędzie do reprodukcji dźwięku.

Chcieli, aby właściciele nowych E1000C otrzymali także pewien rodzaj sugestywnego doświadczenia, aby młodzi ludzie bardziej zainteresowali się produktami audio. Biorąc pod uwagę ograniczenia kosztowe, rozwój nowego modelu nie był łatwy. Ostatecznie udało się doprowadzić projekt do końca bez drastycznej utraty jakości dźwięku. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w inżynierii akustycznej i psychoakustyce, zdobyte dzięki pracom badawczo-rozwojowym nad flagowymi słuchawkami D8000, japońscy projektanci przewidywali, że w znacznie niższym przedziale cenowym użytkownicy kupują słuchawki kierując się nieco innymi kryteriami, szukając brzmienia dostrojonego bardziej pod kątem muzyki pop i rock.

Dlatego postawili na czysty, zrównoważony dźwięk z realistycznie odwzorowaną przestrzenią. Jeśli chodzi o konstrukcję i parametry, w modelu E1000C zastosowano przetworniki dynamiczne i średnicy 6,4 mm oraz obudowy ABS. Słuchawki charakteryzują się przyjazną, 16-omową impedancją i skutecznością 102 dB.

  • Materiał obudowy: ABS
  • Przetwornik: Dynamiczny o średnicy 6,4 mm
  • Kabel: Czarny OFC
  • Czułość: 102 dB / mW
  • Impedancja: 16Ω
  • Waga: 15g
  • Długość kabla: 1,2 m W
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question