Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Słuchawki Focal Stellia

Słuchawki Focal Stellia

The Availability Of : Dostępny
13049.10 14499.00 -10%
Lowest price in the last 30 days:
13049.1
By the end of the promotion left :
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

Stellia to wysokiej klasy słuchawki nauszne, wyposażone w nową generację ekskluzywnych, elektrodynamicznych przetworników, zdolnych do pracy przy niskim obciążeniu akustycznym, oferując jednocześnie niezwykle szeroką charakterystykę częstotliwościową (5 Hz - 40 kHz). Dzięki najnowocześniejszej technologii zintegrowanej z przetwornikami (bezramowa, miedziana cewka drgająca, kopuła berylowa w kształcie litery M), Stellia zapewnia doskonały dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to artykulacja basowa, czy detale o najwyższej częstotliwości.

Ponadto Stellia oferuje ekstremalnie niską impedancję przy 35 Ω, co sprawia, że ​​słuchawki są bardzo łatwe do wysterowania przez wyjście mobilnego źródła dźwięku: doświadczaj czystości dźwięku, wszędzie.
Każdy komponent został opracowany z myślą o optymalnej akustyce, bez uszczerbku dla stylu. Ponieważ w firmie Focal innowacje wykraczają poza technologię; wpływa to dodatkowo na wykorzystanie produktu i estetykę. Aby w pełni cieszyć się muzyką i wzmocnić swoje emocje, odkryj Arche, doskonały audiofilski przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz do połączenia ze słuchawkami hi-fi.

Stellia wykorzystuje opaskę z pałąkiem i elementy mechaniczne zaprojektowane pierwotnie dla słuchawek Utopia. Spójna krzywa pomiędzy tymi dwoma elementami zapewnia bezbłędny komfort, niezależnie od kształtu i wielkości głowy słuchacza. Odczucie wygody jest wzmocnione przez piankę o wysokiej sprężystości używaną do wkładek dousznych.

W zestawie znajdziemy wysokiej jakości przewód o długości 3 m, idealny do użytku w domu ze wzmacniaczem high-end, dzięki symetrycznemu 4-pinowemu złączu XLR. Jeden wysokiej jakości kabel o długości 1,2 m zaprojektowany do urządzeń przenośnych z gniazdem 3,5 mm. Sztywna walizka podróżna.


Parameters :

- Impedancja 35 omów
- Czułość 106dB SPL / 1mW przy 1kHz
- THD 0,1% przy 1kHz / 100 dB SPL
- Pasmo przenoszenia 5 Hz - 40 kHz
- Przetwornik 1,6 "(40 mm) kopuła w kształcie czystego berylu" M "
- Kabel 1,2m OFC 24 AWG ze złączem jack TRS 1/8 "(3,5 mm), 3m kabel OFC 24 AWG z 4-pinowym złączem XLR, adapter Jack
- Waga 435g

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :