• Słuchawki Meze 109 Pro

Słuchawki Meze 109 Pro. Cena za sztukę.

3990.00
3591 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

109 PRO to niezwykle klasyczna estetyczna mieszanka drewna orzechowego, cynku, stali magnezowej i wegańskiej skóry, która po prostu wymaga przynajmniej minuty, by się nią zachwycić. Nauszniki wykonane są z półtwardej pianki z  weluru, który jest tak miękki, jak wygląda. Dobrze skalibrowany pałąk w kształcie zawieszenia balansuje 109 PRO na właściwym poziomie w pionie na głowie, co wraz z precyzyjnie dostrojonym dociskiem sprawia, że słuchawki są idealnie dopasowane z  lekkością i w momencie ich założenia mogą być noszone wygodnie przez wiele godzin.

109 PRO to przede wszystkim komfort - od projektu konstrukcyjnego słuchawek po wybór materiałów, wszystkie decyzje zostały starannie podjęte, aby zapewnić, że produkt końcowy spełnia nasze najwyższe standardy w zakresie ergonomii. Po umieszczeniu na głowie, słuchawki muszą stać się niezauważalne, pozostawiając Cię z niczym poza muzyką. Mając na uwadze tę perspektywę, połączyliśmy drewno orzechowe, cynk, stal manganową i wegańską skórę w wygodną, lekką, a jednocześnie bardzo wytrzymałą konstrukcję. Drewno z czarnego orzecha, którego używamy w naszych słuchawkach, pochodzi ze źródeł posiadających certyfikat pochodzenia

 

Niskie tony

Bas w Audio 109 PRO to uśpiony kolos. Choć zwykle jest on powściągliwy i uzupełnia resztę miksu, potrafi jednak dać o sobie znać, gdy miks tego wymaga. Nawet w utworach, w których niski zakres częstotliwości odgrywa bardziej drugorzędną rolę, subwoofery utrzymują soczystą, pełną obecność i zachowują odpowiednią energię. Huk obecny w naprawdę głębokich tonach, na przykład poniżej 80 Hz, jest zrównoważony na odpowiednim poziomie, aby dać słuchaczowi miejsce na usłyszenie warkotu w górnych niskich tonach. Ten przemyślany balans niskich tonów nadał elektrycznemu basowi bardzo bogaty w szczegóły wygląd, który w innych słuchawkach jest zbyt często sprowadzany do stratnego, niedokładnego dźwięku sinusoidalnego.

Średnie tony 

Naturalność i dokładność to sposób działania 109 PRO, jeśli chodzi o środek pasma częstotliwości. Główne partie miksów są wyrażone dokładnie w wysokiej wierności, z wyraźną jaskrawością, która zaczyna narastać od wysokich tonów średnich do wysokich. Właściwości harmoniczne są nieskazitelnie czyste, bez żadnego wykrywalnego rozmycia czy zniekształcenia. Fundamentalne częstotliwości wokalu znajdują się w idealnej równowadze z ich tonami, oddzielone i nie przesłonięte przez konkurencyjne średnie tony.

Wysokie tony

109 PRO udowadnia swoją audiofilską jakość dzięki ekspresji wysokich tonów, które ujawniają się w energicznych i szczegółowych detalach. Spełniają one bardzo szczególne kryterium bycia zdecydowanie głośnymi w zakresie wysokich tonów bez odrobiny szorstkości. Werble i hi-haty miały charakterystyczny dla siebie dźwięk, podczas gdy gitary akustyczne miały orzeźwiająco jasny grzechot i podkreślenie ich perkusyjnych przejściowości. Wokale damskie miały dodatkową przewiewność, która pięknie komponowała się ze wspomnianą barwą gitary akustycznej. 

 

KONSTRUKCJA MEMBRANY

W świecie szybko rozwijającej się technologii, stawiamy na sprawdzone podstawy. Nasz nowy 50 mm dynamiczny przetwornik, zmontowany i dostrojony z najwyższą precyzją, pozwolił nam przekroczyć granice szybkości, dokładności i zakresu dynamicznego.

Aby spełnić akustyczne cele, jakie postawiliśmy przed 109 PRO, skoncentrowaliśmy nasze wysiłki badawczo-rozwojowe na badaniach materiałów dla każdego z komponentów przetwornika.

Dążenie do maksymalizacji możliwości sonicznych słuchawek rozpoczęło się od membrany, gdzie skupiliśmy się na znalezieniu idealnej równowagi pomiędzy masą a sztywnością.

Zadaniem poprawy absorpcji drgań jest pierścień stabilizujący ze stopu miedzi i cynku, gdzie dobór materiałów przyczynia się do znacznej redukcji zniekształceń.

AKCESORIA
Etui: twarde etui EVA
Dołączone kable:
    - 1,5 m miękki kabel TPE, z czarnymi aluminiowymi osłonkami,
zakończony wtykiem 3,5 mm
    - 3 m miękki kabel TPE, z czarną aluminiową obudową,
zakończony wtykiem 3,5 mm
Zakończenie słuchawkowe:
    - 3,5 mm jack TRS
Dołączone adaptery:
    - 6,3 mm pozłacany jack

Rozmiar przetwornika: 50mm
Charakterystyka częstotliwościowa: 5Hz - 30KHz
Czułość: 112dB SPI przy 1KHz, 1mW
Impedancja: 40 Ω
Waga: 375 gr (13 oz) bez kabli
Nasadki z czarnego drewna orzechowego

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question