• Słuchawki Noble Audio Khan Custom

Customowa wersja (CIEM) Nobla Audio Khan. Cena za sztukę.

16075.00
14467.5 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Czas oczekiwania około 6-8 tygodni od dostarczenia wycisku ucha do Noble Audio.
Możliwość spersonalizacji kolorów, napisu na obudowie.

W sprawie konkretnych informacji, wycisku ucha zapraszamy do kontaktu.

Khan wykorzystują Tri-Level Hybrid Technology do stworzenia podbijającej wszystkich sygnatur dźwiękowych wywodzących się z linii powszechnie uwielbianych Kaiser 10 i Encore.

Khan posiada 6 przetworników w każdej czarnej obudowie SLA. Składa się z 4 zrównoważonych przetworników armaturowych, 1 dynamicznego i 1 piezoelektrycznego. Dysza ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i wygodę.

Zwróć uwagę, że piezoelektryczny sterownik Khana jest szczególnie podatny na zakłócenia elektryczne i magnetyczne, co najwyraźniej jest problemem w nowszych iPhone'ach, które nie mają portu 3,5 mm. Wszystkie Kahny są dostarczane z filtrem do użytku z iPhone'ami.

Należy pamiętać, że podczas składania zamówienia można dodać Rush Order (dostawa zwykle 2-3 tygodnie po otrzymaniu odbitek), Watch Parts, Wizard Design (poproś kreatora o zaprojektowanie niestandardowego IEM) i/lub Wizard Reprint (zbuduj niestandardowy na wcześniejszym projekcie). Wcześniejsze projekty można znaleźć na stronie Lookbook of Noble. (Pamiętaj, że nie możesz zamówić zarówno przedruku kreatora, jak i projektu kreatora, ponieważ nie miałoby to sensu).

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question