• Słuchawki Noble Audio Zephyr

Słuchawki dokanałowe Noble Audio Zephyr. Cena za sztukę.

Wtyk IEM
6990.00
6291 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Najlepsza w swojej klasie jakość dźwięku

Wykorzystując trzy przetworniki, które pokrywają pełne spektrum częstotliwości w hybrydowej konfiguracji, Noble Zephyr posiada 10mm przetwornik dynamiczny dla pełnego dźwięku w niskim zakresie oraz przetworniki Knowles BA dla naturalnych i wyrazistych średnich i wysokich tonów. Zephyr'y zostały zaprojektowane i dostrojone tak, aby były neutralnie brzmiącymi monitorami dousznymi z wyraźnym środkiem pasma, starannie równoważąc odpowiednią ilość grubości i jasności, aby zapewnić bardzo wszechstronne i wciągające brzmienie.

10 mm przetwornik dynamiczny wprowadza zniuansowaną mieszankę ciepła średniego basu, głębi i rozdzielczości. Detaliczna, równomierna harmonia z ciepłego średniego basu przenosi się na wyższą średnicę, zapewniając energię bez niepożądanych, ostrych podtekstów. Przetwornik jest dostrojony do odtwarzania liniowej odpowiedzi subbasu, co skutkuje doskonałą głębią i punch.

Spójna scena dźwiękowa

Zephyr'y emanują zwartą i spójną sceną dźwiękową, która tworzy poczucie bezpośredniości i intymności. Lekko pochylona w stronę wyższych tonów średnich, intymna scena dźwiękowa nadaje obecności gitarom rytmicznym i wokalom. Ustawienie to jest idealne dla tych, którzy lubią przesterowane gitary rytmiczne i napędzające występy wokalne. Pomimo skupienia się na średnicy, przetwornik BA doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich oznak sybilancji, unikając ostrych i agresywnych pląsów.

Trzy różne typy przetworników zostały rozmieszczone w sumie na siedmiu monitorach. Każdy z przetworników współpracuje bezproblemowo, tworząc jednolity i zdecydowany pejzaż dźwiękowy. Zephyr to duże brzmienie z dużą głębią, które nadaje się do wielu różnych gatunków, aby wydobyć z nich to co najlepsze. Połączenie wszystkich 3 przetworników pozwala Zephyr'om na zachowanie spójności podczas odsłuchu w całym spektrum, przy wszystkich poziomach głośności. Syczenie i zniekształcenia w tle pozostają minimalne, nawet podczas słuchania przez wysokiej jakości DAP z dużą ilością wzmocnienia.

Contemporary i stylowy wygląd

Obudowa Zephyr'a to wykonana na zamówienie CNC aluminiowa rama, wykończona w anodowanym czarnym kolorze, z płytą czołową wykonaną z żywicy. Uderzające wykończenie o strukturze plastra miodu zapewnia contemporary i unikalny wygląd, który pozostawia równie duże wrażenie jak dźwięk. Muszla Zephyr posiada półotwarte 2 pinowe gniazdo 0,78mm i nierdzewną osłonę wosku. Jest to sparowane z Noble'cenionym kablem 8 Core OCC Copper wykonanym z 26AWG gauge drutu, aby zapewnić sztywność i niską mikrofonię, aby zapewnić absolutną czystość. Konstrukcja signature Noble jest widoczna w modelu Zephyr w jego kształcie i konturach.

Wydłużona dysza sprawia, że główny korpus nie wywiera niewygodnego nacisku na podstawę konchy lub niepotrzebnie dotyka uszu, pozwalając cieszyć się muzyką w komforcie przez długi czas. Silikonowe końcówki zbliżą obudowę do podstawy konchy i poczujesz głębszą penetrację kanału, zbliżając się do tego ważnego drugiego załamania kanału słuchowego dla maksymalnego komfortu i izolacji. Dzięki temu będziecie bliżej muzyki niż kiedykolwiek wcześniej, co pozwoli wam połączyć się na poziomie emocjonalnym. Zephyr odznacza się drobiazgową dbałością o detale na każdym kroku, nie oszczędzając nawet na opakowaniu. Obejmuje ono futerał Nanuk 903, prawdopodobnie najbardziej wytrzymały futerał do małych słuchawek.

Cechy

 • Trójdrożne słuchawki douszne IEM zasilane dwoma różnymi technologiami
 • Dysza ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i komfort przez długi czas
 • Ręcznie montowane i dopasowywane dla doskonałej wydajności
 • Wystarczająco czuły, aby używać go ze smartfonami, przenośnymi wzmacniaczami i DAP-ami
 • Ręcznie wykonana na zamówienie aluminiowa obudowa z aluminiowo-żywiczną płytą czołową
 • Odłączany, elastyczny kabel o długości 1,2 m Noble Audio 8-żyłowy kabel z miedzi OCC
 • statywardowa konfiguracja 2-pinowa i zakończenie 3,5 mm
 • Elite audiofilska jakość dźwięku na poziomie
 • Stworzone przez jednych z czołowych światowych projektantów w technologii IEM.
 • Przetworniki: 2x zbalansowana armatura, 1x 10mm dynamiczny
 • Obudowa: CNC'd bespoke Aluminium
 • Kabel: 8-żyłowy z miedzi OCC
 • Gniazda kablowe: 2-pinowe (średnica 0.78mm)
 • Zakończenie kabla: 3,5mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question