Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Super Lumina Interconnects 5DIN-RCA 2,5m

The Availability Of : Dostępny
13499.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

W trakcie prac na systemem Statementem, flagową amplifikacją Naima, nasi inżynierowie zdali sobie w pewnym momencie sprawę z tego, że muszą stworzyć również i okablowanie, które klasą dorówna temu wzmacniaczowi i pozwoli mu pokazać jego pełny potencjał.

Naturalną konsekwencją tego faktu było rozpoczęcie prac nad opracowaniem interkonektów i kabli głośnikowych, który odpowiadałyby najwyższym standardom ustanowionym przez system Statement. Prace zaczęły się od zgłębienia tajników materiałów wykorzystywanych w produkcji kabli, a skończyły tysiącami godzin odsłuchów prototypowych kabli, których ostatecznym efektem jest nowa seria okablowania nazwana Super Lumina.

Interkonekty Super Lumina stosowane między przedwzmacniaczem a wzmacniaczem, zaprojektowano tak, by zmaksymalizować jakość dźwięku reprodukowanego przez system Statement. Ich klasa przyda się również użytkownikom urządzeń z linii 500 i Classic. Kabel ten zakończony jest zestawem wtyków w układzie: DIN – XLR bądź XLR -XLR. Wersja Super Lumina przeznaczona do łączenia źródeł z przedwzmacniaczem dostępna jest w wersjach z wtykami w układzie: DIN - DIN, DIN - RCA, RCA - RCA i RCA - XLR.

Wyposażenie

Interkonekty Super Lumina zostały zaprojektowane tak, by zminimalizować wpływ zewnętrznych i wewnętrznych zakłóceń i w ten sposób zachować maksymalną wierność i integralność przesyłanego sygnału.

Konstrukcja kabla składa się z wielu, indywidualnie ekranowanych, wiązek posrebrzanych miedzianych przewodników o różnych średnicach umieszczonych w ocynkowanym, miedzianym ekranie. Całość umieszczana jest w miękkiej, zewnętrznej koszulce, która ułatwia instalację kabli w systemie jednocześnie minimalizując mikrofonowanie kabla. Każdy element kabla: wiązka sygnałowa, powrotna, uziemiająca jak i ekranowanie przewodników jest produkowane dokładnie według naszej specyfikacji tak, by jak najlepiej spełniał swoją funkcję.

Naim Audio Air-PLUG

Interkonekty Super Lumina wyposażono w zaawansowaną wersję opatentowanego rozwiązania Naim Audio o nazwie Air-PLUG, wcześniej wprowadzonego w serii Hi-Line. Wszystkie wtyki DIN i XLR korzystają z rozwiązania Air-PLUG, które zaprojektowano jako element odsprzęgający mający zminimalizować zakłócenia pochodzące z mikrofonowania (mikro-drgań) przenoszonego wzdłuż kabla, by w ten sposób zachować czystość i spójność przesyłanego sygnału.

Nowe wtyki Air-PLUG stosowane w kablach Super Lumina wykorzystują kilka osobnych, aluminiowych pierścieni tworzących razem tylną część wtyku. Są one razem skręcane tworząc swego rodzaju przegubową sekcję wtyku, której zadaniem jest pochłanianie niepożądanej energii (powodującej wibracje). Wybór aluminium był tu nieprzypadkowy, bo ten materiał spełnia powierzoną rolę wyjątkowo dobrze. Piny we wtyku DIN także są swobodnie osadzone w swoich gniazdach, wzmacniając jeszcze efekt odsprzęgania sygnału od zewnętrznych drgań w miejscu, w którym trafia on do urządzenia, do którego jest dostarczany.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :