• Super Lumina Speaker Cables 2x3m.

10999.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

W trakcie prac na systemem Statementem, flagową amplifikacją Naima, nasi inżynierowie zdali sobie w pewnym momencie sprawę z tego, że muszą stworzyć również i okablowanie, które klasą dorówna temu wzmacniaczowi i pozwoli mu pokazać jego pełny potencjał.

Naturalną konsekwencją tego faktu było rozpoczęcie prac nad opracowaniem interkonektów i kabli głośnikowych, który odpowiadałyby najwyższym standardom ustanowionym przez system Statement. Prace zaczęły się od zgłębienia tajników materiałów wykorzystywanych w produkcji kabli, a skończyły tysiącami godzin odsłuchów prototypowych kabli, których ostatecznym efektem jest nowa seria okablowania nazwana Super Lumina.

Kable głośnikowe Super Lumina zaprojektowane w celu uwolnienia pełnego potencjału systemu Statement, ale również sprawdzające się doskonale z urządzeniami z serii 500 i Classic, dostępne są z 4mm wtykami (szpilkami) oraz z widełkami.

Wyposażenie

 

Kable głośnikowe Super Lumina zostały zaprojektowane tak, by zminimalizować wpływ zewnętrznych i wewnętrznych zakłóceń i w ten sposób zachować maksymalną wierność i integralność przesyłanego sygnału.

Konstrukcja kabla składa się z wielu, indywidualnie ekranowanych, wiązek posrebrzanych miedzianych przewodników o różnych średnicach umieszczonych w ocynkowanym, miedzianym ekranie. Całość umieszczana jest w miękkiej, zewnętrznej koszulce, która ułatwia instalację kabli w systemie jednocześnie minimalizując mikrofonowanie kabla. Każdy element kabla: wiązka sygnałowa, powrotna, uziemiająca jak i ekranowanie przewodników jest produkowane dokładnie według naszej specyfikacji tak, by jak najlepiej spełniał swoją funkcję.

Każdy kabel z serii Super Lumina jest ręcznie składany w fabryce Naim Audio w Salisbury zgodnie z indywidualnymi zamówieniami klientów specyfikującymi konkretną długość i wybrany rodzaj wtyków. Proces budowy tych kabli jest skomplikowany, wymagający wysokich umiejętności oraz trzymania się ściśle szczegółowej instrukcji opisującej każdy aspekt konstrukcji danego kabla. Każdy kabel poddawany jest procesowi likwidacji naprężeń materiału powstających w procesie produkcji. Dzięki temu osiągają one maksimum swoich możliwości już po krótkim okresie wygrzewania.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question