Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Usher P-711

Cena za sztukę.

The Availability Of : Dostępny
6625.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

Seria Arthur P

Założeniem firmy USHER było dostarczenie produktów spełniających najwyższe standardy jakości w ramach serii rygorystycznych testów, opartych na zasadach projektowania głośników w najbardziej przystępnej cenie. Przez dziesięciolecia USHER opracował w ten sposób wiele głośników, niezależnie od wielkości produktu, aby zdobyć doskonałą reputację na rynku.

 

Seria P jest przystępnym cenowo produktem firmy USHER. W rzeczywistości wykorzystuje te same wysokowydajne rozwiązania, co poprzednie flagowe produkty firmy. Obniżka ceny oparta jest na wyrafinowanym projekcie głośników z wykorzystaniem uproszczonego procesu produkcyjnego, szybszym wytworzeniu zwykłego prostokątnego kształtu głośników a także nowej strategii rynkowej.

 

Należy jednak pamiętać, że głośniki serii P nadal korzystają z najbardziej zaawansowanych i luksusowych lakierów fortepianowych, które mają doskonałą fakturę i można je dostosować do każdego wnętrza. Jednocześnie najlepsza jakość dźwięku, niezależnie od tego, czy słuchasz tradycyjnego dwukanałowego systemu dźwiękowego, czy budujesz kino domowe, gwarantuje idealny efekt, któremu nie są w stanie sprostać inne duże marki w tej kategorii cenowej.

 

Wysokiej jakości monomer

Yasser kładzie duży nacisk na inwestycję w projekt każdego pojedynczego przetwornika, ponieważ charakterystyka pojedynczego przetwornika jest głównym źródłem jakości brzmienia zestawów głośnikowych. Gdy jakość brzmienia pojedynczego przetwornika jest niewystarczająca, nawet doskonały ogólny projekt nie może funkcjonować prawidłowo.

 

Głośniki niskotonowe z serii P, to zaawansowane produkty marki USHER i zostały poddane wielu szczegółowym ulepszeniom. Wyjątkowy i unikalny monomer został przetestowany we wcześniejszych zaawansowanych modelach USHER’a i stanowi podstawę wysokiej skuteczności i osiągów brzmieniowych serii P.

 

Kompletny projekt przetworników i zwrotnicy

W porównaniu do innych kształtów głośników USHER, seria P wykorzystuje typową prostopadłościenną konstrukcję obudowy głośników o precyzyjnie obliczonej i wyrafinowanej strukturze, stale ulepszaną przez producenta. Solidna konstrukcja obudowy skutecznie zmniejsza rezonans. Konstrukcja zwrotnicy wewnątrz głośnika jest również precyzyjnie obliczona i zoptymalizowana, dzięki czemu każdy z przetworników może pracować w optymalnym paśmie częstotliwości, co przekłada się na optymalną i wysoką jakość brzmienia finalnego zestawu głośnikowego.

 

Pełna gama modeli do różnych zastosowań audio i wideo

Seria USHER P jest dostępna w kilku rozmiarach, aby dopasować się do szerokiej gamy warunków domowych, zapewniając doskonały odbiór muzyki w przystępnej cenie. Głośniki serii P można połączyć z głośnikiem kanału centralnego i aktywnym subwooferem, aby stworzyć kompletny wielokanałowy system dźwięku przestrzennego.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :