• Usher V-604

Cena za sztukę.

4430.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

V-604 to największy z zestawów głośnikowych serii V. Wyposażono go w dwa przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 7 cali, których membrany wykonane zostały z pulpy papierowej wzmacnianej włóknami węglowymi oraz opracowaną specjalnie na potrzeby serii V, tekstylną kopułkę wysokotonową o średnicy 1 cala. Z uwagi na bardzo dobre rozciągnięcie dynamiki i basu, oraz wysoką jakość wykonania i wykończenia obudowy, V-604 stanowi znakomity dodatek do każdego systemu audio. Umieszczony z przodu wylot kanału bas-refleks pozwala na łatwą instalację w pomieszczeniu.

 

Jakość wykonania nowych głośników najnowszej serii V wykończonych w naturalnej okleinie złotej brzozy jest wybitna. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy nie powinni mieć żadnych zastrzeżeń. Z tyłu zamontowano cztery solidne terminale głośnikowe z mosiądzu dla konfiguracji bi-wiring i bi-amping i standardowy zestaw mosiężnych jumperów. Głośniki można podłączyć za pomocą widełek oraz wtyków bananowych.

 

Seria V gra homogenicznym, nasyconym, pełnym dźwiękiem o wielofakturowej podstawie basowej. Głośniki są niebywale muzykalne i znajdują uznanie wśród najwybredniejszych miłośników muzyki. Głośniki V-604 są dostępne w atrakcyjnych wykończeniach w naturalnej okleinie (V-604 jest wykonywany w wersji z czarnym matowym frontem)

System: dwudrożny
głośnik wysokotonowy 1” (9930-20NC)
głośnik średnio-niskotonowy 2 x 7” (8935A)
Skuteczność 90 dB/1W/1m
Impedancja nominalna
Pasmo przenoszenia 35 Hz - 20 kHz (-3dB)
Moc 100 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy 2,3 kHz
Waga 43,5 kg
Wymiary 33.5 cm x 42.5 cm x 124.5 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question