• WestminsterLab Lumin DC Cable

WestminsterLab Lumin DC Cable - przewód zasilający do połączenia odtwarzacza Lumin X1 i pozostałych modeli Lumin z zewnętrznym, firmowym zasilaczem.

długość
11990.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Opracowany specjalnie pod kątem konkretnych urządzeń, odtwarzaczy Lumin i firmowego zasilacza liniowego. Różnica pomiędzy firmowym przewodem zasilającym od Lumin, a Westminster DC Cable jest spektakularna. Poprawa następuje praktycznie całym zakresie. Zdecydowanie lepsza holografia, przestrzeń, plastyczność i organiczność dźwięku. 

Wszystkie przewody WestminsterLab przygotowywane są od zera przez naszych inżynierów. Nie konfekcjonujemy kabli, ale od podstaw, od samego przewodnika, aż po zewnętrzny oplot, projektujemy pod kątem naszych oczekiwań co do finalnego efektu brzmieniowego. Wszystko ma znaczenie, dlatego nie pozwalamy działać ślepemu losowi.

Dochodzenie materiałowe

Znając znaczenie materiałów przewodzących, WestminsterLab dogłębnie zbadał i przetestował wiele materiałów przewodzących i metod przetwarzania, ukierunkowanych na zwalczanie zniekształceń przesyłania sygnałów, nierównych przejść częstotliwości, utraty gęstości i ziarnistości dźwięku.

Przy niezadowalających wynikach zwykłych materiałów przewodzących, takich jak miedź i srebro, opracowaliśmy i wprowadziliśmy nasz samodzielnie sformułowany przewodnik, nazwaliśmy go Autria Alloy, który jest polerowanym powierzchniowo stopem z rdzeniem stałym, którego celem jest brak sygnatur dźwiękowych materiału i daje wyraźniejsze i bardziej wyrazisty, czystszy dźwięk.

Przewody na zamówienie

Autria Alloy jest wykonany tak, aby nie miał granic ziaren z określonym składem materiałów przewodzących, dodając odpowiednią obróbkę temperaturową, osiągnięto doskonałą wydajność transmisji sygnału.

Aby zapobiec utlenianiu przewodnika, powierzchnia stopu Autria jest pokryta samodzielnie zaprojektowaną czarną emalią, która w naszych testach przewyższa zwykłą emalię, a następnie ostrożnie włożona do rurki PTFE w celu uzyskania lepszych właściwości dielektrycznych. 

Struktury i Vari-Twist

Typową praktyką wytwarzania kabli jest skręcanie pary lub par przewodów w celu zmniejszenia efektów magnetycznych
i zakłóceń indukcyjnych. Jednak taka praktyka może wywołać w kablu dużą pojemność, również przy jednolitym kącie skręcenia dającym określony rezonans w określonym zakresie częstotliwości, może skutkować przytłumieniem, spowolnieniem i rozmyciem dźwięku.

Vari-Twist, jak to nazwał, skręca parę sygnałową do naszego sformułowanego, zmiennego kąta w całym kablu.
Pojemność kabla ciągle się zmienia, aby zminimalizować rezonans z daną częstotliwością, ale nadal minimalizowane są zakłócenia i pole magnetyczne.

Najczęściej stosowanymi materiałami ekranującymi są zwykle cyna, aluminium, miedź, posrebrzana miedź i niklowana miedź. Z naszych testów wynika, że użycie metalu jako ekranu powoduje, że zakłócenia są pochłaniane i przekazywane z powrotem do systemu, chociaż większość z nich jest uważana za „uziemioną”.

Te zmiany fal radiowych w elektryczności i polu magnetycznym wpływają na cały system, powodując negatywny wpływ na zaciemnienie tła, scenografię i dynamikę dźwięku, powodując przytłumiony, kurczący się i napięty dźwięk.

Naszym ostatecznym wyborem jest kosztowna osłona z włókna węglowego do ekranowania, na którą nie ma wpływu żadne pole magnetyczne i odrzuca zakłócenia bez absorpcji w naturze. W połączeniu z technologią Vari-Twist, przenosi już najnowocześniejszy kabel na zupełnie nowy, jeszcze wyższy poziom.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie