• WestminsterLab USB Cable Standard

WestminsterLab USB Cable Standard - przewód USB, High End. Długość 1m.

długość
1m
6990.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Wybór materiałów

Znając decydujące znaczenie materiałów przewodzących, WestminsterLab dogłębnie zbadał i przetestował wiele materiałów przewodzących i metod przetwarzania, ukierunkowanych na zwalczanie zniekształceń przesyłania sygnałów, nierównych przejść częstotliwości, utraty gęstości i ziarnistości dźwięku.

Przy niezadowalających wynikach zwykłych materiałów przewodzących, takich jak miedź i srebro, opracowaliśmy i wprowadziliśmy nasz samodzielnie zaprojektowany przewodnik, nazwaliśmy go stopem Autria, który jest polerowanym na powierzchni stopem z rdzeniem stałym, pozbawionym sygnatury dźwiękowej materiału i daje wyraźniejsze i bardziej dokładne brzmienie, czystszy dźwięk.

Zaprojektowane od podstaw przewodniki

Autria Alloy jest wykonany tak, aby nie posiadał ograniczeń wynikających ze składu materiałów przewodzących. Wykorzystując odpowiednią obróbkę termiczną, osiągnęliśmy doskonałą wydajność transmisji sygnału.

Aby zapobiec utlenianiu przewodnika, powierzchnia stopu Autria jest pokryta opracowaną przez nasz zespół powłoką emaliową, która w naszych testach przewyższa standardowo stosowane środki tego typu, a następnie włożona do rurki PTFE w celu uzyskania lepszych właściwości dielektrycznych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie