Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

WestminsterLab USB Cable Ultra

WestminsterLab USB Cable Ultra - przewód USB, High End. Długość 1m.

The Availability Of : Na zamówienie
14990.00
długość:
1m
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Delivery time to : 7 days
Shipping price :
The Lack Of

Wybór materiałów

Znając decydujące znaczenie materiałów przewodzących, WestminsterLab dogłębnie zbadał i przetestował wiele materiałów przewodzących i metod przetwarzania, ukierunkowanych na zwalczanie zniekształceń przesyłania sygnałów, nierównych przejść częstotliwości, utraty gęstości i ziarnistości dźwięku.

Przy niezadowalających wynikach zwykłych materiałów przewodzących, takich jak miedź i srebro, opracowaliśmy i wprowadziliśmy nasz samodzielnie zaprojektowany przewodnik, nazwaliśmy go stopem Autria, który jest polerowanym na powierzchni stopem z rdzeniem stałym, pozbawionym sygnatury dźwiękowej materiału i daje wyraźniejsze i bardziej dokładne brzmienie, czystszy dźwięk.

Zaprojektowane od podstaw przewodniki

Autria Alloy jest wykonany tak, aby nie posiadał ograniczeń wynikających ze składu materiałów przewodzących. Wykorzystując odpowiednią obróbkę termiczną, osiągnęliśmy doskonałą wydajność transmisji sygnału.

Aby zapobiec utlenianiu przewodnika, powierzchnia stopu Autria jest pokryta opracowaną przez nasz zespół powłoką emaliową, która w naszych testach przewyższa standardowo stosowane środki tego typu, a następnie włożona do rurki PTFE w celu uzyskania lepszych właściwości dielektrycznych.

Vari-Twist

Typową praktyką wytwarzania kabli jest skręcanie pary lub par przewodów w celu zmniejszenia efektów magnetycznych i zakłóceń indukcyjnych. Jednak taka praktyka może wywołać w kablu dużą pojemność, również przy jednolitym kącie skręcenia dającym określony rezonans w określonym zakresie częstotliwości, może skutkować przytłumieniem, spowolnieniem i rozmyciem dźwięku.

Vari-Twist skręca parę sygnałową pod wypracowanym przez nas zmiennym kątem w całym kablu. Pojemność kabla ciągle się zmienia, aby zminimalizować rezonans z daną częstotliwością, ale nadal minimalizowane są zakłócenia i pole magnetyczne.

Ekranowanie

Stosowanymi materiałami ekranującymi są zwykle cyna, aluminium, miedź, posrebrzana miedź i niklowana miedź. W naszych testach doszliśmy do wniosku, że używanie metalowego ekranu powoduje pochłaniane i przekazywane z powrotem do systemu większości zakłóceń, mimo, że większość z nich jest uważana za „uziemioną”. Te zmiany fal radiowych w elektryczności i polu magnetycznym wpływają na cały system, powodując negatywny wpływ na zaciemnienie tła, scenografię i dynamikę dźwięku, powodując przytłumiony, kurczący się i napięty dźwięk. 

Naszym ostatecznym wyborem jest kosztowna osłona z włókna węglowego do ekranowania, na którą nie ma wpływu żadne pole magnetyczne i odrzuca zakłócenia bez absorpcji w naturze. W połączeniu z technologią Vari-Twist, przenosi już i tak najnowocześniejszy kabel na jeszcze wyższy poziom.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :