• AVM30 CD 30.3

Odtwarzacz CD AVM CD 30.3

Kolor
10500.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Konstrukcja oparta na doświadczeniu

CD 30.3 to pierwszy odtwarzacz CD przeznaczony dla serii AVM30 i AVM30.3. Firma AVM przeniosła do CD 30.3 całe swoje „know-how” z odtwarzaczy CD z linii Evolution. Ten znakomicie brzmiący odtwarzacz CD przeznaczony jest do odtwarzania wszystkich standardowych płyt CD przy zachowaniu wysokiej jakości. Wbudowany napęd Pure CD, który został skonstruowany specjalnie dla AVM przez TEAC-a, wykorzystuje system soczewek jednoogniskowych i odtwarza sygnał zgodnie z protokołem SPDIF, nie jest to więc przeprojektowany napęd DVD.

Model CD 30.3 bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy AVM w projektowaniu wyrafinowanych układów wzmacniaczy i doskonałych przetworników cyfrowo-analogowych i charakteryzuje się doskonałą wiernością przetwarzania dźwięku, dzięki czemu zapewnia długotrwałą i niezakłóconą radość z muzyki na absolutnie najwyższym poziomie.

Komfortowe sterowanie i wyjątkowy styl

Obsługa wszystkich funkcji dostępnych w modelu CD 30.3 jest łatwa i intuicyjna. Doskonale wykończona obudowa z lakierowanej blachy stalowej stanowi solidną podstawę do bezpiecznego przenoszenia wrażliwej elektroniki, która w sekcji przetwornika cyfrowo-analogowego obsługuje wyjątkowo delikatne sygnały elektryczne.

Front ze szczotkowanego aluminium jest cechą charakterystyczną nie tylko modelu CD 30.3, ale całej linii AVM 30.3. Standardowe wersje obudowy to srebrna i czarna. Masywny i elegancki aluminiowy pilot RC 3 jest dostarczany w zestawie z odtwarzaczem.

Audio prosto z Malsch

Podobnie jak wszystkie urządzenia AVM, również i odtwarzacz CD 30.3 został opracowany w centrum badawczo-rozwojowym AVM w Malsch. Dzięki temu do urządzeń z serii AVM 30.3 można było włączyć najnowsze układy z wielokrotnie nagradzanych urządzeń z serii Ovation i Evolution. Kontrole jakości przeprowadzane na wszystkich etapach produkcji w połączeniu z kilkudniowym okresem wygrzewania każdego urządzenia są gwarantem maksymalnej niezawodności odtwarzacza CD w dłuższej perspektywie.

  • Szczelinowy napęd TEAC Pure CD oferowany na wyłączność firmy AVM
  • Wyjścia analogowe: 2 x XLR (symetryczne), 2 x RCA (niesymetryczne)
  • Wejścia cyfrowe: 2 x koaksjalne, 2 x optyczne, 1 x AES/EBU
  • Wyjścia cyfrowe: 1 x koaksjalne, 1 x optyczne
  • Cyfrowe przetwarzanie sygnału w jakości do 192 kHz/24 bitów
  • Niskoszumowe zasilacze (oddzielne dla napędu CD i elektroniki audio)
  • W komplecie pilot zdalnego sterowania RC 3
  • Wymiary (S x W x G): 430 x 110 x 320 mm
  • Masa: 6 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question