• Auralic Aries G2.1

Streamer sieciowy Aurelic Aries G2.1

25590.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

 

Elastyczność łączenia się ze wszystkim, inteligencja do kontrolowania świata muzyki za pomocą dotyku oraz moc dostarczania sygnału o niezrównanej wierności.

 

 Bezprzewodowy transporter strumieniowy ARIES G2.1 wyróżnia się jako najbardziej zaawansowana, wydajna metoda dostarczania prawdziwie nowatorskiego przesyłania strumieniowego do twojego systemu audio, który opracowaliśmy.

 

Niezależnie od tego, czy Twoja muzyka znajduje się w Twojej sieci, na dysku USB, w serwisach streamingowych, takich jak TIDAL i Qobuz, czy w radiu internetowym, ARIES G2.1 zapewnia nieskończone możliwości eksplorowania świata muzyki z naszej aplikacji sterującej Lightning DS i korzystania z takich funkcji, jak listy odtwarzania na urządzeniu, buforowanie pamięci, odtwarzanie bez przerw i funkcja Bit-Perfect Multi-Room.

 

Dzięki super wyposażonej platformie sprzętowej Tesla G2, ARIES G2.1 ma moc budowania czystego streamu bit-perfect dla formatów muzycznych do 32bit / 384khz PCM i DSD512 przez Wi-Fi dla prawdziwie wyjątkowych doznań płynących z bezprzewodowego słuchania muzyki. Samodzielnie lub w połączeniu z innymi urządzeniami z serii G,ARIES G2.1 na nowo definiuje jakość dźwięku ze źródła cyfrowego.

 

Innowacyjny i wydajny 

 

G2.1 to kolejny logiczny krok ewolucyjny, wynikający z chęci udoskonalenia oryginalnej serii G2. W AURALiC zawsze pracujemy nad stworzeniem nowego podejścia do muzyki cyfrowej, które przesuwa granice jakości dźwięku. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie wraz z innowacyjnymi funkcjami, G2.1 został zbudowany z myślą o najwyższych poziomach wydajności dźwiękowej.

 

Każdy komponent serii G2.1, w tym ARIES G2.1, prezentuje całkowicie nowy industrialny design, który został zaprojektowany tak, aby ustanowić nowy standard jakości dźwięku, poprawić wrażenia użytkownika i wyglądać tak dobrze, jak brzmi, mając na uwadze współczesną estetykę. Oferując takie cechy, jak miedziana obudowa, podstawa o dużej masie i ulepszony system zawieszenia, optymalizuje dźwięk ARIES G2.1 i zapewnia, że jest to najbardziej wydajny i bogaty w funkcje sposób na wprowadzenie przesyłania strumieniowego do twojego systemu audio, który kiedykolwiek dotąd stworzyliśmy.

 

Unity Chassis II 

 

Obudowa ARIES G2.1 została zaprojektowana jako obudowa podwójna, w której zewnętrzna jej część została wykonana z wysokogatunkowego aluminium oraz uzupełniona wewnętrzną warstwą miedzi. Podstawa o dużej masie i ulepszony czterostopowy, wielosprężynowy system zawieszenia dopełniają cichej, tłumiącej hałas wydajności Unity Chassis II w modelu ARIES G2.1.

 

Doskonale wyważony 

 

Obwody wewnętrzne ARIES G2.1 są fizycznie rozmieszczone, aby poprawić ogólną równowagę. Dodatkowo, dzięki specjalnie zaprojektowanym kolcom, które tłumią i pochłaniają wibracje, ARIES G2.1 jest zawsze stabilny, zapewniając ultra-płynne przesyłanie sygnału.

 

Tesla G2: platforma stworzona dla dźwięku

 

W 2014 roku opracowaliśmy oryginalną platformę sprzętową Tesla, której celem było stworzenie wydajnego rozwiązania z możliwością aktualizacji, zoptymalizowanego pod kątem jakości dźwięku. Pracując ręka w rękę z naszym interfejsem sterowania i innowacyjnymi funkcjami oprogramowania, była to najpotężniejsza dostępna platforma przetwarzania do odtwarzania i przesyłania strumieniowego muzyki cyfrowej.

 

Teraz mamy Tesla G2., która jest o 50% szybsza i posiada dwukrotnie większe zasoby przetwarzania. Tesla G2 jest sprzętową potęgą stojącą za dźwiękową doskonałością linii G2.

 

Szybkość przetwarzania 37,500 MIPS

To wydajność procesora, która jest o 50% wyższa względem oryginalnego procesora Tesla G1.

 

200% pamięci i przechowywania

Dwa razy większa pamięć systemowa i miejsce na dane oznaczają płynne przetwarzanie sygnału audio i obsługę zaawansowanych funkcji.

 

1 GB pamięci podręcznej

Ogromna pamięć podręczna oznacza mniejszy szum w sieci i radykalnie skrócony czas obwodu otwartego, co przekłada się na lepszą jakość dźwięku.

 

Sztuka streamingu High-End

 

Lightning OS to aplikacja pełna nowatorskich innowacji, które ożywią Twoją muzykę jak nigdy dotąd. Rozbudowana pamięć podręczna, funkcjonalność bit perfect multiroom oraz listy odtwarzania na urządzeniu mobilnym pomagają w bezproblemowym doświadczaniu i eksplorowaniu wszelkich źródeł o wysokiej rozdzielczości. Przejmij kontrolę dzięki aplikacjom takim jak Lightning DS lub Roon, i poznaj jak wygląda prawdziwy audiofilski streaming.

 

Funkcjonalny wyświetlacz

 

4-calowy wyświetlacz True Color o rozdzielczości ponad 300 ppi zapewnia komplet informacji zwrotnych dotyczących działania urządzenia: stan odtwarzania, ustawienia konfiguracji, jak również pełen widok biblioteki do przeglądania kolekcji.

 

 

Elastyczność podczas eksploracji

 

ARIES G2.1 oferuje niemal uniwersalną łączność zapewniającą dostęp do wszystkich cyfrowych źródeł. Trójzakresowe Wi-Fi i Ethernet otwierają system na serwery multimediów UPnP / DLNA, współdzielone foldery sieciowe, usługi internetowe o wysokiej rozdzielczości i radio internetowe, a także sterowanie RoonReady, Bluetooth, AirPlay i SongCast.

 

Odtwarzanie i zgrywanie płyt CD

 

Nadal darzysz sentymentem swoje stare płyty CD? Nie ma się czym martwić; możesz podłączyć zwykły napęd CD USB do swojego ARIES G2.1, a następnie wybrać odtwarzanie CD, zgrywanie CD podczas odtwarzania lub po prostu zgrywanie.

 

Podobnie jak w przypadku przesyłania strumieniowego Lightning firmy AURALiC, nasza wyjątkowa funkcja odtwarzania płyt CD wykorzystuje tę samą zaawansowaną technologię odtwarzania pamięci z redukcją jittera. Dane CD są najpierw odczytywane i porównywane kilka razy w celu zapewnienia dokładności w pamięci podręcznej systemu przed odtwarzaniem. Rezultatem jest eliminacja potencjalnie wywołanego jittera z transportu, niwelowanie wszelkich negatywnych skutków jakości wybranego napędu CD, potencjalnie poprawiając wydajność wykraczającą poza to, co oferują konkurencyjne odtwarzacze CD.

 

Zintegrowana rodzina urządzeń

 

Zbudowane w oparciu o najnowocześniejsze protokoły transferu, wydajniejsze przetwarzanie i ulepszoną inżynierię izolacji, G2 iG2.1 to nowa koncepcja integracji komponentów. Cztery wyspecjalizowane komponenty współpracujące ze sobą, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku.

 

Lightning Link

 

Wolny od jittera, aby zmaksymalizować wydajność dźwięku, Lightning Link zapewnia jednopunktową kontrolę całego systemu audio G2 i G2.1.

Cicha praca: podwójna izolacja galwaniczna

 

Aby uniknąć zakłóceń związanych z tradycyjnymi projektami obwodów otwartych, izolacja galwaniczna w ARIES G2.1 oddziela obwody elektryczne, jednocześnie umożliwiając przepływ danych między nimi. Stworzyliśmy dwa specjalne, szybkie izolatory galwaniczne i skonfigurowaliśmy je pomiędzy głównymi obwodami taktowania, przetwarzania i transmisji w ARIES G2. To nowy poziom ochrony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, który pomaga wyeliminować jitter, przyczyniając się do niezrównanego poziomu przejrzystości.

 

Podwójne liniowe zasilacze Purer-Power

 

Wyposażyliśmy ARIES G2.1 w dwa ultra-ciche zasilacze liniowe Purer-Power, galwanicznie izolując je od siebie w obsesyjnym dążeniu do redukcji szumów w celu uzyskania lepszej wydajności dźwiękowej. Zasilanie przeznaczone do przetwarzania i dla wyświetlacza jest całkowicie oddzielone od wrażliwych komponentów audio, które działają na własnym, dedykowanym zasilaniu. Zakłócenia między poszczególnymi obszarami są zredukowane do zera, więc jedyne, co usłyszysz z ARIES G2.1, to czysta muzyka.

 

• Formaty plików przesyłania strumieniowego
Bezstratne: AIFF, ALAC, APE, DIFF, DSF, FLAC, OGG, WAV i WV
Stratne: AAC, MP3, MQA i WMA
 
• Częstotliwości próbkowania
PCM: 44,1 kHz do 384 kHz w 32-bitowym *
DSD: DSD64 (2,8224 MHz), DSD128 (5,6448 MHz), DSD256 (11,2896 MHz), DSD512 (22,57892 MHz) **
 
• Oprogramowanie sterujące
AURALiC Lightning DS dla iOS
AURALiC Lightning DS dla przeglądarki internetowej (tylko ustawienia urządzenia)
Oprogramowanie sterujące kompatybilne z OpenHome (BubbleUPnP, Kazoo)
Roon (Roon Core wymagany osobno)
 
• Wejścia strumieniowe
Sieciowy folder udostępniony, pamięć USB, napęd CD USB, wewnętrzna pamięć muzyczna ***, serwer multimediów UPnP / DLNA, natywny TIDAL, HighResAudio i Qobuz Sublime +, radio internetowe, AirPlay, Bluetooth, Songcast, RoonReady
 
• Wyjścia audio
AURALiC Lightning Link
Wyjścia cyfrowe: AES / EBU, koncentryczne, Toslink
Wyjście USB: Host USB do kompatybilnego DAC ****
 
• Sieć
Przewodowa: Gigabit Ethernet
Bezprzewodowa: Trójzakresowe WiFi 802.11b / g / n / ac
 
• Pobór energii
Uśpienie: <10 W
Odtwarzanie: 50 W maks.
 
• Wymiary – szer. X gł. X wys
13,4 x 12,6 x 3,7 cala (34 cm x 32 cm x 9,6 cm)
 
• Waga
9,3 kg
 
• Wykończenie produktu
Obudowa z anodowanego aluminium w matowej czerni z miedzianą obudową ekranującą EMI.
 
Zawartość zestawu:
 
• AURALiC ARIES G2.1 Wireless Streaming Transporter
• Zewnętrzna antena WiFi (2 szt. )
• Przewód zasilający
• Instrukcja obsługi
 
* 352,8KS / si 384KS / s i 32-bitowe są obsługiwane tylko przez łącze Lightning i wyjście USB
** Przez „DoP V1.1” lub natywny protokół DSD
*** Z zainstalowanym wewnętrznym dyskiem SSD / HDD
**** „Kompatybilny DAC” oznacza DAC niewymagający sterownika dla systemu Linux
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question