• Cardas Clear Beyond Interconnect

Clear Beyond Interconnect - kabel sygnałowy z topowej linii produktowej Clear Beyond. Dodatkowe 0.5m - 4000zł

długość
Terminacja
21699.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Clear Beyond zawiera w sobie ponad 30 lat doświadczeń i poszukiwań. Wykorzystuje najbardziej zaawansowane przewodniki produkowane zgodnie z technologią dopasowanej propagacji.


Nowy interkonekt wprowadza ulepszenia w zakresie przestrzennego obrazowania, dynamiki i niskich częstotliwości.Doskonałe ekranowanie i zaawansowana geometria wykorzystująca technologię air-tube suspension zaowocowały przekrojem, który wymógł zastosowanie adapterów XRCA 13 do wtyków RCA oraz przeprojektowanych końcówek CG XLR dla wersji zbalansowanych.


Interkonekt Clear Beyond oferuje niespotykaną, jak twierdzi producent, neutralność łączącą w sobie wyjątkowy balans tonalny z transparentnością i szybkością. To najbardziej muzykalny przewód w ofercie – twierdzi Cardas.

 

Clear Beyond - flagowy produkt Cardas powstał dopiero sześć lat po wprowadzeniu na rynek Clear i opiera się na złożonym podejściu produkcyjnym. Brzmieniem Clear Beyond jest bardzo zbliżony do Clear, ale może trochę cieplejszy, bo bas jest jeszcze mocniejszy, a jednocześnie bardziej konturowy.

 

Jednak naprawdę wyjątkową i unikalną w świecie kabli jest zdolność Clear Beyond do obrazowania każdego wydarzenia muzycznego. Scena, która nie jest ograniczona rzeczywistymi ścianami pokoju odsłuchowego, otwiera się we wszystkich kierunkach, a trójwymiarowe instrumenty i głosy brzmią przed i za kolumnami z absolutną jednorodnością i spokojemMuzyka powstaje bezpośrednio w momencie odtwarzania.


Kable serii Clear Beyond są bardzo drogie. Są to właściwe połączenia dla wysokiej jakości komponentów, które są już w pięciocyfrowym zakresie. Słabości w elektronice nie są rzucane wprost do uszu słuchacza, ale też nie są łaskawie ukrywane. Każda para Clear Beyond jest produkowana na zamówienie i ręcznie konfekcjonowana przez techników Cardas Audio.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question