• Cardas Clear Cygnus Interconnect

Cardas Clear Cygnus Interconnect - kabel sygnałowy z najnowszej linii Clear Cygnus. Dodatkowe 0.5m - 1100zł

długość
Terminacja
3500.00
para Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Clear Cygnus Interconnect korzysta z doświadczenia nabytego podczas projektowania i budowy pozostałych modeli linii Clear i wnosi znaczną poprawę brzmieniową względem poprzednika Clear Light, przy stosunkowo umiarkowanym wzroście cenowym. Na potrzeby tego modelu opracowano bardziej ekonomiczną wersję technologii powietrznego zawieszenia, z której korzystają przewody Clear Beyond.

Clear Cygnus jest bardziej szczegółowy niż model Clear Light, a zarazem bogatszy w dole pasma. Clear Cygnus, niezależnie od długości sprawdzi się w każdym systemie, zarówno w wersji zbalansowanej jak i niezbalansowanej. To przewody dla poszukujących muzykalności z jakiej słynie Cardas, ale z bardziej neutralnym balansem tonalnym.


Przy nadawaniu nazwy swojej nowej linii kablowej, George Cardas szukał czegoś, co opisuje muzyczną elegancję produktu. Wybór padł na Cygnus, konstelację łabędzia. Cygnus wywołuje wrażenie, że  muzyka gra w pomieszczeniu otwartym nie tylko do tyłu, ale także do przodu. Instrumentom nadaje się ciało, wokale i instrumenty wydają się bardziej namacalne, w pomieszczeniu odsłuchowym wzrasta wrażenie grania "na żywo", a rozmiar prezentacji jest odczuwalnie większy w porównaniu z CLEAR Sky.

CLEAR Cygnus gra cieplejszą barwą niż CLEAR Sky, ale nie tak bogato jak CLEAR Reflection. Linię Cygnus cechuje również bardzo dobra dynamika, ekspresja, szczegółowość, trójwymiarowa przestrzeń i kontrola na basie, jednakże to wszystko odbywa się przy zachowaniu niezwykłej kultury i elegancji przekazu.

Dla wielu na świecie to kable wzorcowe za jeszcze rozsądne pieniądze, dla nas wybitne w relacji cena/jakość i stanowiące pewien punkt odniesienia.Większość kabli po Cygnusach odbieramy zwykle jako ekspansywne, płaskie i przejaskrawione, choć chwilę wcześniej wydawały się nam się bardzo dobre. Cygnus ustawia poprzeczkę jeszcze wyżej! 

Standardowa konfekcja: firmowe wtyki RCA Cardas GRMO lub Neutrik XLR.

Konstrukcja/Geometria


Przewodniki Litz z miedzi OFHC o wysokiej klasy czystości (99,9999%); kewlarowy rdzeń; przekrój przewodników skalowany odpowiednio i ułożony zgodnie ze złotym podziałem.

Technologia propagacji sygnału; Rozplanowanie typu cross field, charakteryzujące się naprzemiennym ułożeniem przewodników; izolacja podwójną warstwą taśmy PTFE; Układ Star-Quad z antystatycznymi tubami powietrznymi LDPE.

Zewnętrzna warstwa wykorzystuje powietrzne tuby PTFE, które lepiej separują ekran od przewodników sygnałowych. Kable wykończone są miękką otuliną TPR.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie