Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Cardas Clear High Speed USB A-B

Clear High Speed Serial Buss USB - wysokiej klasy kabel USB w konfekcji z wtykami usb A na B. Dodatkowe 0.5m - 200zł.

The Availability Of : Dostępny
1399.00
długość:
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

Kabel Clear High Speed Serial Buss stworzono w ten sposób, że do kabla Clear Serial Buss USB dodano specjalny wysokowydajny kabel danych z wykorzystaniem posrebrzanych żył. Każda para żył w obu kablach jest ekranowana oddzielnie, w dodatku każdy kabel posiada własny podwójny ekran.


To premiowy kabel USB poprawiający obrazowanie Twojego cyfrowego systemu i nadający mu głębię i realizm. Zauważalna poprawa w stosunku do naszego i tak już bardzo wydajnego kabla Clear Serial Buss. Kabel Clear High Speed Serial Buss USB jest idealny do słuchania cyfrowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości.


Standardowe zakończenia: USB A i USB B


Konstrukcja kabla 

 
Żyły: Rdzeń kevlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa bardzo wysokiej klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w ultra cienkiej, wytłaczanej powłoce teflonowej. Przewody do transmisji danych z rdzeniem z posrebrzanej miedzi.


Geometria: Osiem żył w podwójnie asymetrycznym układzie star-quad. Żyły przenoszące sygnał stanowią ekranowaną skrętkę dwużyłową.

 Żyły zasilania i sygnału są owinięte taśmą PFA. Ekran zewnętrzny stanowi aluminium/mylar, ocynowana miedź i drut nawojowy. Powłoka zewnętrzna wykonana z kauczuku termoplastycznego.


Średnica wg AWG: 2x25,5 AWG + 2x21,5 AWG + 23,5 AWG + 30 AWG

 
Średnica zewnętrzna: w przybliżeniu 0,453”/11,50mm

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :