• Cardas Clear Interconnect

Clear Interconnect - kabel sygnałowy z referencyjnej linii produktowej Clear. Dodatkowe 0.5m - 3470zł

długość
Terminacja
10519.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Całkowicie neutralny i przezroczysty. Wspaniała dynamika, otwartość góry pasma i prędkość. Nasz flagowy interkonekt, zaprojektowany do systemów referencyjnych w akustycznie neutralnych pomieszczeniach odsłuchowych. Doskonała kontrola całego zakresu częstotliwości. Wydobywa każdy szczegół i pozostaje muzykalny. Sprawdza się zarówno jako długie, jak i krótkie okablowanie.

Wbrew temu, co sugeruje nazwa, Clear opiera się na zupełnie innej, bardziej innowacyjnej technologii produkcji niż Clear Reflection. W hierarchii produktów jest to kabel, którego uproszczone wersje to Clear Cygnus i Clear Sky. Kable Clear mają jedynie bardzo subtelny ciepły tonalny charakter. Otwierają przestrzeń po lewej i prawej stronie bazy stereo, dzięki czemu scena zyskuje na głębi.

 

Jednocześnie Clear też tym fascynuje, że potrafi prezentować wydarzenia muzyczne przed prelegentami. Instrumenty mają jasno określone miejsce w pomieszczeniu i każdy z nich brzmi absolutnie realistycznie, naturalnie. Mapowanie wysokości śpiewaków jest teraz podawane nie tylko pośrodku między głośnikami, ale praktycznie w każdym miejscu na scenie. Basy są mocne, kontrolowane i mniej bogate niż z Clear Reflection.

 

Głosy brzmią absolutnie wiarygodnie, a zakres wysokich częstotliwości jest szczegółowy, bez żadnej szorstkości. Efekt holograficzny w reprodukcji dźwięku jest jeszcze wyraźniejszy niż w przypadku Clear Cygnus. Z punktu widzenia miłośnika hi-fi jest zdecydowanie lepszy od Clear Reflection, ale nie nadaje się do niwelowania słabości systemu.


Standardowe zakończenia: firmowe wtyki Cardas SRCA lub CG XLR


Konstrukcja kabla: 

 
Żyły: rdzeń kewlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), najwyższej jakości miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału, średnice w przedziale od 41 AWG do 39 AWG.

 

Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w ultra cienkiej, wytłaczanej powłoce teflonowej.

Geometria: trzy żyły w układzie trójkąta równobocznego z antystatycznymi rurkami LDPE wypełnionymi powietrzem, owinięte impregnowaną węglem taśmą teflonową. Warstwę zewnętrzną stanowią rurki teflonowe wypełnione powietrzem, których średnica jest 1,618 razy większa niż średnica rurek w rdzeniu, co służy oddzieleniu kompozytowego ekranu z cynowanej miedzi i drutu nawojowego od żył przenoszących sygnał. Wykończenie stanowi bardzo miękka, wytłaczana powłoka z kauczuku termoplastycznego.


Średnica przewodników wg AWG: 3x25,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,450”/11,43mm

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question