• Cardas Clear Sky Interconnect

Cardas Clear Sky Interconnect - kabel sygnałowy z linii Clear Sky. Dodatkowe 0.5m - 730zł

długość
Terminacja
2669.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

CLEAR Sky to najniższa seria kabli w ofercie Cardasa, która opiera się na technologii dopasowanej propagacji Matched Propagation i reprezentuje współczesny obraz dźwiękowy Cardasa. Kabel jest tonalnie neutralny i w porównaniu z Parsekiem cechuje go lepsza przestrzeń, poprzez ekspansję sceny w głąb i na wysokość.

Głosy są wyraźniej artykułowane, góra z łatwością odróżnia metalowe struny od nylonowych, a bas jest mniej pełny, ale bardziej konturowy. Clear Sky to właściwy krok dla tych, którzy już wiedzą, że będą kontynuować swoje hobby związane z hi-fi. Clear Sky pozwala bez wysiłku poprawić jakość komponentów, zanim zostanie odebrany jako czynnik ograniczający dla całego łańcucha systemu audio.

 

Właściwości: 
Przejrzysty, dynamiczny i neutralny. Najtańszy interkonekt wykorzystujący technologię Matched Propagation. Znakomity zarówno jako długie, jak i krótkie okablowanie. Odpowiedni do każdego systemu hi-fi, high-end.

Konfekcja: wtyk Cardas GRMO RCA lub Neutrik XLR


Konstrukcja kabla 

 
Żyły: rdzeń kewlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Oplot w geometrii warstw typu cross-field, izolowanych w zaawansowanej ultra cienkiej powłoce z nawiniętej taśmy FEP. 

 
Geometria: ekranowana skrętka dwużyłowa z nieprzewodzącymi rurkami z poly-e wypełnionymi powietrzem, owinięta zaawansowaną ultra cienką taśmą FEP. Warstwę zewnętrzną stanowią skompresowane rurki z poly-e wypełnione powietrzem, służące do oddzielenia ekranu w postaci oplotu z cynowanej miedzi i wytłaczanej powłoki zewnętrznej z gumy alcryn od żył sygnałowych.

 

Średnica przewodników wg AWG: 2x23,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,365”/9,27mm

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question