• Cardas Parsec Interconnect

Kabel Parsec Interconnect z serii Parsec. Dodatkowe 0.5m - 620zł

długość
Terminacja
1979.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Podobnie jak w przypadku Iridium, dźwięk linii Parsec pozostaje po cieplejszej stronie. Jednakże w Parsec prezentacja jest bardziej namacalna, a wydarzenia muzyczne na scenie wydają się lepiej pasować. Jednorodny obraz dźwiękowy z bardziej płynną reprezentacją głosu, nieco bujnym basem i dobrze przedstawionym wysokim zakresem dopełniają bardzo zrelaksowany obraz dźwiękowy.

Właściwości: 
Neutralny z odrobiną ciepła na górze pasma. Bardzo przejrzysty jak na kabel w tym zakresie cenowym. Znakomita mieszanka ciepłego środka pasma z podbudową na dole i na górze. To bezsprzeczny faworyt o najlepszej wartości wśród kabli. Prezentuje właściwości na poziomie ponad dwukrotnie wyższym, niż odpowiadałby jego cenie.

Terminacja: Cardas GRMO RCA lub  Neutrik XLR

Konstrukcja kabla: 


Żyły: Rdzeń kevlarowy, miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Oplot w geometrii warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce z nawiniętej taśmy FEP. 


Geometria: Ekranowana skrętka dwużyłowa z rurkami z poly-e wypełnionymi powietrzem, owinięta impregnowaną węglem taśmą FEP. Warstwę zewnętrzną stanowią skompresowane rurki z poly-e wypełnione powietrzem, służące do oddzielenia ekranu w postaci oplotu z cynowanej miedzi i wytłaczanej powłoki zewnętrznej z gumy alcryn od żył sygnałowych.

 

Średnica wg AWG: 2x23,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,360”/9,14mm

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question