• Emotiva BasX A2M WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

Wzmacniacz Zintegrowany Emotiva BasX A2M

1800.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

BasX: Podstawa doskonałego systemu audio


Kiedy zaczynasz budować system audio, marzysz przede wszystkim o wspaniałym brzmieniu wzbogacającym Twoje życie. Nie chodzi o wydawanie masy pieniędzy, wielkie złote pokrętła czy piloty inkrustowane drogimi kamieniami. Nie potrzebujesz miliona niepotrzebnych funkcji, z których nigdy nie skorzystasz. Kluczem do budowy dobrego systemu są racjonalnie zaprojektowane komponenty łączące świetną jakość techniczną z doskonałym brzmieniem.


Wszystkie urządzenia Emotiva BasX zostały zaprojektowane od podstaw w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Wyposażone we wszystkie funkcje pozwalające na osiągnięcie wykorzystanie pełni możliwości oferują doskonałe brzmienie jako część każdego współczesnego domowego systemu wysokiej klasy.

BasX: Wyjątkowe urządzenia audio


Jako producent domowego sprzętu audio, zauważyliśmy że sporo osób nie ma w swoich domach przyzwoitego dźwięku. Niektórych nie stać na kupno drogich urządzeń, inni nie mają czasu na konfigurację skomplikowanych systemów i naukę ich obsługi. Właśnie dlatego stworzyliśmy linię urządzeń BasX. Łączą one doskonałe brzmienie, dokładnie przemyślany zestaw łatwych w obsłudze funkcji, trwałą budowę i proste, lecz eleganckie wzornictwo.


Komponenty linii BasX oferują niezbyt często spotykany zestaw cech: świetne brzmienie, prostą obsługę i doskonałą cenę. Wszystkie urządzenia linii są dostępne dla przeciętnego melomana. Nie musisz być bogaczem, by je kupić. Nie musisz być inżynierem, by zrozumieć ich obsługę. Zostały przez nas zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich detali: zapewnią wiele lat bezawaryjnej pracy i świetnie wyglądają w twoim salonie lub na stoliku ze sprzętem.


Możesz zbudować kompletny system audio lub system kina domowego wyłącznie z komponentów BasX. Przeżyjesz dzięki temu niespotykane wrażenia. Możesz również dodać jedno lub dwa urządzenia BasX do istniejącego systemu. Droga najlepszego brzmienia nie musi być skomplikowana i związana z wielkimi wydatkami.

BasX: Przemyślane funkcje


Wzmacniacz zintegrowany Emotiva BasX A2m jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne w doskonałym urządzeniu audio: wydajny zasilacz, układ wzmacniający klasy AB o krótkich ścieżkach, wysokiej klasy niezbalansowane gniazda wejściowe oraz terminale głośnikowe. BasX A2m zapewnia 50W mocy na kanał [przy obciążeniu 8Ohm] i 90W na kanał przy obciążeniu 4Ohm; pozwala to wysterować większość kolumn do satysfakcjonujących poziomów głośności.

BasX A2m wyposażony jest również w kilka dodatkowych funkcji, dzięki którym może z dumą nosić miano ‘wzmacniacza zintegrowanego’. Znajdziemy tu również standardowe wyjścia i wejścia wyzwalacza; możliwa jest również konfiguracja pozwalająca włączać wzmacniacz automatycznie po wykryciu sygnału na wejściach, co czyni zeń doskonałe urządzenie do stosowania w dalszych strefach domowego systemu audio.


Wzmacniacz zintegrowany Emotiva BasX A2m jest również wyposażony w pokrętło regulacji głośności i wyjście słuchawkowe. Znajdują się one na przednim panelu urządzenia. Brzmienie wyjścia słuchawkowego docenią zwłaszcza miłośnicy brzmienia urządzeń klasy vintage. Jest ono bowiem zasilane wprost z głównych wyjść stopni wzmacniających za pomocą układu rezystorów, dzięki czemu przypomina brzmieniem klasyczne wzmacniacze słuchawkowe wysokiej klasy cenione za najlepszy dźwięk.

Inną, szczególną cechą BasX A2m jest możliwość bezpośredniego napędzania słuchawek planarnych. Para specjalnych zworek pozwala połączyć końcówki mocy A2m z wyjściem słuchawkowym, co umożliwia dostarczenie właściwej mocy do słuchawkowych głośników planarnych o niskiej skuteczności bez konieczności stosowania dodatkowych wzmacniaczy i przewodów. Na korzystanie z takiego połączenia pozwala niski poziom szumów wzmacniacza A2m.

BasX: Jakość i trwałość


Wzmacniacz zintegrowany BasX A2m jest zaprojektowany i zbudowany z myślą o wielu lat bezproblemowej pracy: stalowa obudowa, aluminiowy panel przedni, wysokiej klasy komponenty, precyzyjny montaż... Wierzymy, że będziesz cieszył się wzmacniaczem zintegrowanym BasX A2m bardzo, bardzo długo. Nasze pewność potwierdzamy pełną gwarancją 2+3.


Najważniejsze cechy


Wzmacniacz BasX A2m niewielki stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany o świetnym brzmieniu i szerokich możliwościach. Jest to urządzenie, które odnajdzie się w szeregu różnych zastosowań: od napędzania małego systemu w domu lub biurze po zapewnienie dźwięku w drugiej domowym systemie. Na pokładzie A2m znajduje się również wyjście słuchawkowe łączące zalety wzmacniaczy słuchawkowych złotej ery z zaletami najnowszych technologii pozwalających korzystać z słuchawek planarnych bez potrzeby sięgania po dodatkowe urządzenia.

- Najlepsze w klasie brzmienie: wzmacniacz A2m oparto o rozwiązania znane z naszych najbardziej zaawansowanych konstrukcji, z którymi dzieli nawet niektóre komponenty wysokiej jakości; klasą brzmienia przypomina więc ‘większych braci’ i jet pod tym względem dużo lepszy od większości wzmacniaczy w swojej cenie.
- 50W na kanał przy 8Ohm [90W na kanał przy 4Ohm]: w pełni wystarcza do napędzania większości kolumn i osiągnięcia wysokich poziomów głośności.
- Klasyczne wyjście słuchawkowe: zasilane z głównych wyjść stopni wzmacniających za pomocą układu rezystorów, dzięki czemu przypomina brzmieniem klasyczne wzmacniacze słuchawkowe wysokiej klasy cenione za najlepszy dźwięk.
- Opcja bezpośredniego napędzania słuchawek planarnych: pozwala połączyć końcówki mocy A2m z wyjściem słuchawkowym, co umożliwia dostarczenie właściwej mocy do słuchawkowych głośników planarnych o niskiej skuteczności.
- Elastyczne opcje sterowania: zależnie od konfiguracji wzmacniacz A2m może włączać się po wykryciu sygnału wyzwalacza lub po rozpoznaniu sygnału na wejściach audio; wyjście wyzwalacza pozwala przesyłać sygnał do kolejnych urządzeń systemu.
- Regulacja głośności na przednim panelu: Wygodne i precyzyjne pokrętło regulacji głośności na przednim panelu pozwala korzystać ze źródeł o stałym i zmiennym sygnale wyjściowym.
- Wydajny zasilacz pozwala osiągnąć wydajność prądową wystarczającą aby napędzić nawet najtrudniejsze kolumny bez śladu jakiejkolwiek kompresji i zniekształceń.
- Niewielkie rozmiary: ułatwiają stosowanie wzmacniacza A2m w każdym systemie.
- Możliwość przełączenia w tryb końcówki mocy - pominięcie regulacji głośności, jeśli korzystasz ze źródła regulowanego.
- Trwałe terminale głośnikowe: kompatybilne z wszystkimi końcówkami przewodów głośnikowych.
- Podświetlenie pokrętła głośności: kolorowy podświetlany pierścień wokół pokrętła regulacji głośności sygnalizuje status zasilania wzmacniacza i jego ewentualną awarię.
- Możliwość wyboru napięcia zasilania: 115 lub 230V AC.

Kategoria:
Końcówka mocy stereo
Końcówka mocy kina domowego
Wzmacniacz zintegrowany
Liczba kanałów:
2
Moc na kanał [2 kanały aktywne]:
50W/8Ohm, 90W/4Ohm
Klasa pracy wzmacniacza:
AB
Pasmo przenoszenia:
20Hz - 20kHz +/- 0.08dB
Sygnał/szum:
>112dB [wg krzywej A]; moc nominalna, 8Ohm
Wejścia:
Niezbalansowane RCA, po jednym na kanał
Czułość wejścia:
tryb regulowany: 500mV [gain 32dB], tryb końcówkki mocy: 700mV [gain 29dB]
Wyjścia:
Terminale głośnikowe, pozłacane
Minimalna rekomendowana impedancja kolumn:
4Ohm
Zasilacz:
Zasilacz liniowy z transformatorem toroidalnym
Trigger:
Wejście 5-12V AC/DC
Wyjście 12VDC
Rozmiary [S/G/W]:
21,6 x 38,1 x 7,9 cm
Ciężar bez opakowania:
3,5 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question