• Kharma Exquisite Power Cable

Kabel zasilający serii Kharma Exquisite

długość
2m
21375.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Kabel zasilający Exquisite ma podstawę ze srebrzonej miedzi w połączeniu z węglem, który jest użyty w innej funkcji. Węgiel w kolekcji Exquisite Cable Collection służy do filtrowania efektu naskórkowości zamiast pełnienia roli głównego przewodnika. Ten kabel zasilający jest ekranowany przed niepożądanymi zakłóceniami zewnętrznymi dzięki zastosowaniu ekranowania dwuwarstwowego, rurek redukujących wibracje i pokrowca z prawdziwej czarnej skóry. Poza tym, ekranowane połączenia są oparte na posrebrzanych wtykach i mogą być używane jako wersja UE lub USA, po drugiej stronie do wyboru są złącza IEC lub IEC HC.

Każdy szczegół ma swoją funkcję i dlatego każdy produkt Kharma ma precyzyjne wykończenie. Wszelką energię, kunszt i wiedzę, które wykorzystujemy do tworzenia najdrobniejszych szczegółów w naszych produktach, można odczuć i usłyszeć dzięki synergii kolekcji. Na przykład kabel zasilający Exquisite bezproblemowo integruje się z głośnikami i elektroniką Exquisite. Efektem jest doskonały, spokojny, spójny dźwięk i harmonijny wygląd

 

W obecnych kolekcjach kabli podążaliśmy za naszym dziedzictwem, używając ultra czystego srebra jako przewodnika i wzmocniliśmy tę przewodność za pomocą alternatywnego materiału przewodzącego: węgla. Ultracienkie włókna węgla prowadzą do bardzo dokładnych rozdzielczości przestrzeni akustycznej, reprezentując jakość Kharma pod każdym względem.

Najważniejsze cechy:

Minimalna długość

2 metry

Model

KPC-EX-1.0

Wtyki

EU lub US/IEC lub IEC HC

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question