• Por-Ject Optical Box E Phono

Przedwzmacniacz gramofonowy PRO-JECT Optical Box E Phono

Pro-Ject wykończenie
640.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

PRO-JECT Optical Box E Phono to wielozadaniowy przedwzmacniacz gramofonowy z konwersją A/D i 2 opcjami wyjścia liniowy i cyfrowy. Został zaprojektowany specjalnie do użytku z urządzeniami bez wejścia analogowego, takimi jak amplitunery kina domowego, soundbary itp. Optical Box E Phono działa jako przedłużacz wejściowy (2>1) lub rozdzielacz wyjściowy (1>2).

 

Każdy, kto chce używać swojego gramofonu z urządzeniami wyposażonymi wyłącznie w wejścia cyfrowe, takimi jak amplitunery, soundbary czy systemy typu „wszystko w jednym”, pokocha to małe pudełko. PRO-JECT Optical Box E Phono uwzględnia wiele potrzeb i oferuje cyfrowe, optyczne wyjście sygnału oraz standardowe wyjście analogowe, które będą działać jednocześnie. Dzięki temu może być używany jako idealny rozdzielacz sygnału 1>2 do odtwarzania tego samego sygnału w 2 systemach jednocześnie. Innym bardzo przydatnym przeznaczeniem Optical Box E Phono jest to, że może on pełnić funkcję ekspandera wejść w systemie z niedoborem wejść. Wreszcie, Optical Box E Phono jest w stanie zdigitalizować nie tylko źródła gramofonowe, ale także sygnały liniowe z magnetofonów, tunerów itp.

 

Oczywiście może być również używany jako zwykły przedwzmacniacz gramofonowy MM z wyjściem liniowym (gniazdo 3,5 mm), który integruje się z dowolnym systemem HiFi. Wewnętrzna część obudowy jest wyłożona metalem, eliminując w ten sposób zakłócenia RF i wibracje, co gwarantuje niezakłócone wrażenia słuchowe. Optical Box E Phono jest idealnym partnerem dla wszystkich nowoczesnych audiofilów, którzy chcą używać swoich analogowych źródeł sygnału z cyfrowymi lub analogowymi urządzeniami odtwarzającymi.

 

Analogowe wyjście RCA (pozłacane) i cyfrowe optyczne w przedwzmacniaczu działają jednocześnie. Urządzenie posiada 2 wejścia - 1 Phono i 1 Line In. PRO-JECT Optical Box E Phono nadaje się do wkładów MM i oferuje
precyzyjne wyrównanie RIAA, jednocześnie charakteryzując się Obwodami o niskim poziomie hałasu i wewnętrzną osłoną metalową eliminującą zakłucenia.

Impedancja wejściowa phono 47 kiloomów
Pojemność gramofonowa 100pF
Zyskaj dźwięk 43 dB
Wejścia 1 Phono (RCA), 1 wejście liniowe (3,5 mm)
Wyjścia 1 wyjście liniowe (3,5 mm), 1 Toslink
Poziom hałasu 74 dB
THD < 0,04%
Dokładność krzywej wyrównania RIAA w granicach 0,5 dB / 20 Hz - 20 kHz
Zasilanie zaburtowe 18 V / 500 mA DC
Pobór energii 200mA DC
Wymiary szer. x wys. x gł. (gł. z gniazdami) 120 x 32 x 100 (106) mm
Waga 250 g bez zasilacza
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question