Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

Reckhorn S-150

Głośniki podstawkowe Reckhorn S-150. Cena za sztukę.

The Availability Of : Na zamówienie
129.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Delivery time to : 7 days
Shipping price :
The Lack Of

S-150 to wysokiej jakości głośnik szerokopasmowy. Pomimo objętości zaledwie 1L netto potrafi on zachwycić jakością odtwarzanego dźwięku. Idealne rozwiązanie dla niedużych pomieszczeń lub dla osób pracujących przy biurku.

S-150 to następca bardzo popularnego modelu S-15.

Najważniejsze zmiany to:

  1. Aluminiowa osłona została zamieniona na korektor fazy. Poprawił on rozdzielczość i czystość średnich, oraz wysokich tonów.
  2. Obudowa głośnika ma teraz odporne, przyjemne w dotyku wykończenie.
  3. Nowa podstawka sprawia, że głośnik wisi w powietrzu oferując bardziej swobodny dźwięk.

Odtwarzanie wszystkich częstotliwości przez głośnik szerokopasmowy stawia wiele wyzwań. Małe, lekkie membrany są optymalne dla wysokich tonów, podczas gdy większe i cięższe dla basu. Badania Reckhorna dowiodły, że 10 cm membrana jest optymalnym kompromisem.  Jej powierzchni posiada specjalne, asymetryczne nacięcia zwiększające sztywność i redukujące rezonanse koloryzujące dźwięk. Okrągły kształt obudowy eliminuje podbarwienia pochodzące z kształtu bardziej klasycznych obudów.

Zalety takiego połączenia to:

  1. Charakterystyki kierunkowe kolumny identyczne jak charakterystyki mikrofonów do nagrywania
  2. Brak problemów ze zgraniem fazowym głośników, idealne źródło punktowe
  3. Bezpośrednia kontrola głośnika przez wzmacniacz
  4. Może spełniać wiele funkcji: od biurka, przez instalacje i kino domowe

Na biurku:

Estetyczne, niewielkie kule nie tylko wyglądają świetnie, ale tez wzbogacą dźwięk towarzyszący filmom, grom, czy nawet rozmowom konferencyjnym. Klarowny, bezpośredni i realistyczny dźwięk sprawi, że inaczej patrzeć się będzie na te czynności. Podstawa tych kolumn sprawia, że głośniki niemal lewitują w powietrzu, przy okazji redukując ilość odbić od powierzchni biurka.

W salonie:

S-150 idealnie nadaje się jako element systemu kina domowego jako głośniki surround lub jako cała instalacja ze wsparciem subwoofera aktywnego. Dyskretne głośniki znikną w pomieszczeniu, a pozostanie tylko doskonały, przestrzenny i wciągający dźwięk. Odnajdą się one również w stereo w połączeniu z wysokiej jakości subwooferem.

Na zewnątrz:

Membrany i obudowy są wodoodporne. Mogą być zamontowane na zewnątrz, jeżeli nie będą wystawione na bezpośrednie działanie deszczu i śniegu.

Na ścianie:

Dostępne są montaże pozwalające zamontować te głośniki na ścianach i suficie, co pozwala usunąć je z zasięgu wzroku. Idealne rozwiązanie nie tylko do stylowych salonów, ale również restauracji, muzeów, czy innych miejsc potrzebujących dyskretnego nagłośnienia.

Parameters :

Moc RMS: 30W
Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 20 kHz
Impedancja: 4 Ohm
Waga: 400 g

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :