• Rel HT/1003

2990.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Nasza skoncentrowana na kinie domowym linia Serie HT została zaprojektowana specjalnie, aby sprostać wyzwaniu niedrogich, bardzo dynamicznych subwooferów zasilanych czystym kinem domowym w atrakcyjnym, kompaktowym opakowaniu, które ułatwia umieszczenie kilku z nich w większości środowisk. HT/1003 łączy lekki, nowoczesny 10-calowy przetwornik CarbonGlas™ (250 mm) w połączeniu z potężnym 300W wzmacniaczem klasy D, który działa chłodno, zapewniając zaskakującą dynamikę. Wewnętrznie zaprojektowaliśmy specjalnie przystosowane filtry wejściowe kina domowego, które w latach 20-tych wytwarzają wyjątkowo płaski bas.

 

Postanowiliśmy zbudować najgłośniejsze, stosunkowo kompaktowe i niedrogie urządzenie o przekątnej 10 cali dostępne do czystego użytku w kinie domowym. Krytycy już ustawiają się w kolejce do recenzji. HT/1003 został zaprojektowany, aby zapewnić najlepszy zwrot (całkiem dosłownie) za każdą wydaną złotówkę podczas budowania systemu kina domowego, cechujący się: wyraźnymi wymiarami obudowy wykończonymi atrakcyjnym, ale celowym wyglądem z czarnego aluminium o ziarnistym ziarnie i zwieńczonym grubością 12 mm pięknie wypolerowany blat, który służy do tłumienia wibracji na krytycznej górnej powierzchni obudowy.

 

Dla właścicieli REL, którzy już cieszą się naszymi subwooferami Serie T/i lub S przeznaczonymi zarówno do użytku 2-kanałowego, jak i kinowego, HT/1003 został zaprojektowany w celu uzupełnienia wyjścia .1/LFE ich systemu, aby uzyskać jeszcze wyższą moc wyjściową, dodając głębi efektom specjalnym aby zapewnić prawdziwe wrażenia kina domowego. Jeśli posiadasz REL i chcesz, aby teatr był szalenie dramatyczny, dodaj HT (lub kilka).

• Głośnik 10”, 300W RMS,

• wzmacniacz klasy D,

• obudowa zamknięta,

• Sz. x wys. x gł.:

318 x 347 x 351 mm,

• Waga netto: 15,1 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie