• Rel HT/1205

Rel HT1205 - subwoofer aktywny. Cena za sztukę.

4190.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Wbity w podłogę czystą dynamiką - takie wrażenia zapewnia najnowsza, rewelacyjna konstrukcja REL Acoustics. Suby serii HT przechodzą właśnie ostateczne testy maksymalnych poziomów, mające potwierdzić, że głośniki przekazujące wybuchowe brzmienie pozostaną nienaruszone podczas pracy.

HT, skrót od Home Theater, to odpowiednik wysoce precyzyjnej amunicji, mającej na celu zbombardować Wasz system kina domowego. Podczas gdy każda poprzednia generacja subów REL była tworzona z myślą o udoskonaleniu brzmienia z dowolnego systemu, przy konstruowaniu HT zawężono specjalizację do właśnie kina domowego.

Zabójcza prędkość
Aby dostarczyć szybkość, jakiej nie znają zwykłe, tanie suby, inżynierowie REL eksperymentowali z wieloma różnymi materiałami, aż w końcu zdecydowali się na użycie połączenia włókna węglowego i szklanego, za sprawą dynamiki przenoszących kino domowe w zupełnie nowy wymiar. W przeciwieństwie do budżetowych subów, generujących praktycznie jednakowe brzmienie ze sceny w scenę, nowa seria HT traktuje indywidualnie każdy dźwięk, dzięki czemu nie ma mowy o "powtarzalności" basu.

Wielkość ma znaczenie
W przypadku kina wielkość i moc ma dużo większe znaczenie, niż w uniwersalnych subach. REL zastosował zatem w modelu HT/1205 12-calowy głośnik kompozytowy CarbonGlas™, spokojnie radzący sobie z 500 watami dostarczanymi przez wzmacniacz. Wystarczy trochę matematyki: 12-calowy głośnik poruszający się zaledwie o 12 milimetrów będzie grał znacznie głośniej, niż 8-calowy z wychyleniem 25 milimetrów. Inżynierowie z REL chcą zdominować tę kategorię subów, pozostając na podobnym, bądź niższym poziomie cenowym.

Musi dobrze wyglądać
W REL wierzą, że częścią doskonałej jakości produktu jest atrakcyjny design, sprawiający, że produkt będzie po prostu dobrze się prezentował w naszych domach. Stąd przy projektowaniu serii HT zastosowano tradycyjnie najwyższej jakości materiały i wykończenia. Wystarczy przesunąć dłonią po delikatnie zaokrąglonych krawędziach nowych subów, poczuć pod palcami najlepsze kompozyty, przypominające szczotkowane aluminium, by na własnej skórze przekonać się o najwyższej klasie nowej serii REL.

 

Ostateczne testy pokazały, że modele HT czy to jako suby podpięte pod wysokiej jakości kino domowe, czy zintegrowane z większymi, tradycyjnymi subami REL tylko po to, żeby dodać im mocy, spokojnie dowiodą swojej klasy. Są zupełnie nową jakością i wyznaczają poziom dla konkurencji w świecie kina domowego.

Konstrukcja zamknięta
Przetwornik

12 cali,  300 mm, struktura stożka CarbonGlas, odwrócona kopułka przeciwpyłowa z włókna węglowego, stalowa obudowa

Dolna częstotliwość graniczna -6dB przy 22 Hz
Wejścia niskopoziomowe stereo RCA lub LFE RCA
Moc 500 watów (RMS)
Rodzaj wzmacniacza NextGen5 klasa D
Bezprzewodowy układ HT Air (opcjonalny)
Wymiary 376 x 405 x 399 mm
Waga 17,2 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie