• Słuchawki FiiO FH7

Słuchawki dokanałowe FiiO FH7. Cena za sztukę.

2390.00
2151 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

SIŁA TRADYCYJNEGO KUNSZTU: ZNIEWALAJĄCY DŹWIĘK

Pokrywa FH7 zainspirowana jest naturalnymi kształtami - dokładniej wielkimi, wzburzonymi falami wodnymi, co wskazuje na potężny, hipnotyzujący dźwięk, który pochłonie Cię bez reszty.

ALUMINIOWO-MAGNEZOWY STOP KLASY LOTNICZEJ, OBRABIANY PIĘCIOOSIOWĄ TECHNOLOGIĄ CNC

Korpusy FH7 zostały wykonane ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej, kształtowanego przez pięcioosiową obróbkę CNC. Aby ostatecznie stworzyć korpus, stop musi przejść przez 21 etapów obróbki, co przekłada się na w sumie 3873 cięć, a kończy końcowym etapem piaskowania i polerowania ręcznego.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA KONSTRUKCJA, KTÓRA IDEALNIE PASUJE

Zespół projektantów FiiO rozpatrywał różne wersje projektowe i przeprowadził szereg testów, aby stworzyć niezwykle komfortową konstrukcję, która doskonale pasuje do ucha. Przekonasz się, że FH7 zapewniają niezrównany komfort noszenia, nawet podczas wielu godzin słuchania.

PIĘKNE NA ZEWNĄTRZ, POTĘŻNE W ŚRODKU: 4 PRZETWORNIKI BA KNOWLES DFK+SWFK

Zbalansowane przetworniki Knowles oraz berylowy przetwornik dynamiczny zawarte w FH7 4 doskonale pokrywają wszystkie partie widma częstotliwości dźwięku dzięki zaawansowanym konstrukcjom akustycznym, takim jak crossover i turbo.

PRZETWORNIK DYNAMICZNY Z MEMBRANĄ BERYLOWĄ

Membrana przetwornika dynamicznego w FH7 zawiera beryl, znanego ze swoich szczególnych właściwości, takich jak: niezrównana lekkość, elastyczność i sztywność, które umożliwiają osiągnięcie reprodukcji spektakularnych niskich częstotliwości.

S.TURBO - UNIKALNY KONCEPT AKUSTYCZNY

FH7 implementują drugą generację opatentowanej przez FiiO konstrukcji akustycznej - S.TURBO V2.0, zoptymalizowanej pod kątem jeszcze lepszej wydajności przetwornika dynamicznego. Inspirowane budową turbiny kanały akustyczne są teraz dłuższe i jeszcze bardziej dopracowane, dając głębszy i mocniejszy bas, który dostarcza piorunujących doznań!

USUWANIE ZBĘDNEGO CIŚNIENIA W TROSCE O KOMFORT I ZDROWIE TWOICH BĘBENKÓW

Poprzez optymalizację tłumienia i wewnętrznej struktury słuchawek, ciśnienie powietrza w przedniej i tylnej wnęce FH7 jest zrównoważone, uwalniając nadmiar ciśnienia akustycznego, tym samym oszczędzając bębenkom słuchowym zbędnego stresu celem ich ochrony oraz większego komfortu podczas słuchania.

NIEZALEŻNE KANAŁY AKUSTYCZNE INSPIROWANE EGZOTYKĄ: TWOJA PODRÓŻ PRZEZ MAJESTATYCZNE PASMO PRZENOSZENIA

FH7 wykorzystuje złożoną konstrukcję crossover, która nie był łatwa do stworzenia i wdrożenia. Niemniej jednak, nasz wysiłek włożony w rozwiązanie zawarte w FH7 zdecydowanie opłacił się, ponieważ skutkuje on niezwykle dokładnym dostrojeniem zwrotnicy, która pozwala pięciu przetwornikom współpracować ze sobą uwalniając ich maksymalny potencjał, z niezwykle spójną i płynną charakterystyką częstotliwości.

STRUKTURALNY DESIGN AKUSTYCZNY

Przetworniki tak wysokiej klasy muszą być umieszczone w solidnej obudowie, aby osiągnąć swoją maksymalną wydajność. FH7 wykorzystuje wyjątkowo sztywną trzypunktową strukturę, aby znacznie zmniejszyć niepożądany rezonans i zniekształcenia, uzyskując możliwie najczystszy dźwięk.

KULMINACJA W DĄŻENIU DO DŹWIĘKU DOSKONAŁEGO

Zespół specjalistów akustycznych FiiO, pomimo ponad 30 lat doświadczenia i know-how, nieustannie dąży do osiągnięcia doskonałego brzmienia. FH7 po raz kolejny podnosi poprzeczkę dla tego, co FiiO może zrobić – high-endowej klasy przetworniki w zmyślnie zaprojektowanej konstrukcji akustycznej, która sprawia, że brzmienie FH7 będzie odpowiednio dobrane dla dowolnego rodzaju muzyki.

STWÓRZ WŁASNE BRZMIENIE - 3 PARY WYMIENNYCH FILTRÓW AKUSTYCZNYCH

Teraz stworzenie spersonalizowanego idealnego brzmienia jest proste. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy ma swojej własne preferencje dźwiękowe, dla tego też dodajemy 3 pary starannie zaprojektowanych filtrów dźwiękowych, aby FH7 brzmiały dokładnie tak, jak tego chcesz.

DOSKONAŁY KABEL DLA DOSKONAŁYCH SŁUCHAWEK

Kabel dołączony do FH7 bazuje na przewodach z monokrystalicznej miedzi Litz o wysokiej czystości, pokrytą warstwą srebra – a dokładnie 152 w wiązkach po 8 pasm. Zastosowanie kabla o tak zaawansowanych parametrach i materiałach klasy premium dobitnie świadczy o tym, jak poważnie podchodzimy do kwestii jakości całości produktu, aby mieć pewność, że uzyskamy najlepszy możliwy dźwięk wraz z FH7.

WZOROWO ERGONOMICZNE POD KAŻDYM WZGLĘDEM – ZŁĄCZA MMCX

Złącza MMCX zostały nieco poszerzone, a także oznaczone kolorami - niebieski lewy, czerwony prawy - aby ułatwić zmianę kabli. To tylko jeden z wielu szczegółów FH7 zaprojektowanych specjalnie, aby zapewnić wygodę ich użytkowania.

PROFESJONALNE OD POCZĄTKU DO KOŃCA – CERTYFIKAT HI-RES AUDIO

FH7 uzyskały prestiżowy certyfikat Hi-Res Audio, którym mogą poszczycić się wyłącznie produkty audio najwyższej klasy. Dzięki temu, FH7 potrafią wiernie reprodukować odtwarzanie cyfrowej muzyki w wysokiej rozdzielczości, aby słyszeć ją dokładnie tak, jak przewidział to jej twórca.

ROZKOSZUJ SIĘ KOMFORTEM DOŁĄCZONYCH KOŃCÓWEK SPINFIT

W zestawie z FH7 znajdują się końcówki douszne SpinFit, które swobodnie obracają się o 360 stopni z łatwością dopasowując się do ucha, a także wzmacniają zarówno tony niskie, jak i wysokie.

BOGACTWO AKCESORIÓW W ZESTAWIE

Ten bogaty komplet akcesoriów gwarantuje pełne zadowolenie z korzystania z FH7, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

  • Rodzaj słuchawek: dokanałowe, noszone zausznie
  • Pasmo przenoszenia: 5Hz – 40kHz
  • Przetworniki: 1DD + 4 Knowles BA
  • Impedancja: 16 Omów (@1kHz)
  • Czułość: 111dB/mW
  • Maksymalna moc wejściowa: 100mW
  • Rodzaj złącz: 3,5 mm jack pozłacany, odłączane MMCX
  • Długość kabla: 120 cm
  • Waga pojedynczej słuchawki: 8,15 g
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question