• Słuchawki Meze Liric

Słuchawki Meze Liric. Cena za sztukę.

8990.00
8091 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

WSPÓŁPRACA MEZE + RINARO

Wraz z Rinaro Isodynamics dodajemy trzeci model do naszych wspólnych osiągnięć. LIRIC postawiły prawdziwe wyzwanie dla obu firm: jak możemy stworzyć planarne słuchawki zamknięte, które zmienią wszystkie standardy w świecie audiofilskim. Łącząc możliwości projektowania Meze Audio ze wsparciem technologicznym Rinaro, LIRIC wprowadza nową jakość dla wszystkich aktywnych audiofilów, którzy lubią zabierać swoją muzykę w drogę. 

Meze Audio

Od 10 lat Meze Audio opracowuje audiofilskie słuchawki znane z ponadczasowego wzornictwa, czystego komfortu i wciągającego, żywego dźwięku. Od wyglądu po technologię, produkty Meze Audio zostały zaprojektowane tak, aby przewyższyć wszystkie krótkotrwałe trendy i stać się pamiątkami, a nie tylko słuchawkami. Dziś założyciel Antonio Meze i jego wykwalifikowany zespół projektują i rozwijają swoje produkty w Baia Mare w Rumunii, w duchu swojej oryginalnej „bezkompromisowej” wizji . 

Izodynamika Rinaro

Rinaro powstał w ZSRR (dzisiejsza Ukraina) podczas zimnej wojny, w ramach finansowanego przez państwo programu badawczego nad technologią akustyczną. W ostatniej dekadzie Rinaro rozszerzyło swoje możliwości i zdolności dzięki rozwojowi najnowocześniejszych obiektów badawczo-rozwojowych i produkcyjnych na Ukrainie i w Polsce. Nowe obiekty były siłą napędową w tworzeniu rewolucyjnej technologii Isodynamic Hybrid Array, którą można znaleźć w słuchawkach Meze Audio EMPYREAN, ELITE i LIRIC.

NAGRADZANA TECHNOLOGIA W PRZENOŚNEJ OBUDOWIE

LIRIC wykorzystuje najnowocześniejszą technologię opracowaną przez Rinaro, przeprojektowaną do codziennego użytku. Przetwornik MZ4 Isodynamic Hybrid Array został zmniejszony i dostrojony, aby zapewnić wrażenia dźwiękowe zgodne z jego większymi odpowiednikami w Empyrean i Elite. W połączeniu z zamkniętą konstrukcją pomaga zachować oryginalną czystość i emocje ulubionej muzyki dzięki zaawansowanemu brzmieniu i zminimalizowanym hałasom zewnętrznym. Każdy sterownik jest w całości ręcznie montowany i testowany w zakładzie przemysłowym Rinaro na Ukrainie.

MZ4 IZODYNAMICZNY HYBRYDOWY STEROWNIK MATRYCY

LIRIC to pierwsze zamknięte słuchawki, które są zasilane przez przetwornik Isodynamic Hybrid Array firmy Rinaro. Stworzony wyłącznie dla Meze Audio, przetwornik MZ4 oferuje ten sam podwójny układ cewek drgających, co w Meze Empyrean. Ponad 30 lat prac badawczo-rozwojowych zajęło się opracowaniem tej technologii, co zaowocowało jednym z najlżejszych i najbardziej zaawansowanych płaskich przetworników magnetycznych na rynku.

Nową innowacją w przetworniku MZ4 opracowaną przez Rinaro jest system Phase-X™, który poprawia obrazowanie otoczenia i dźwięku przestrzennego, co często stanowi problem w konstrukcjach słuchawek zamkniętych.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 

ULTRA LOW DISTORTION

Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) mierzą poniżej 0,15% w całym zakresie częstotliwości.


LEKKA

waga połączonego przetwornika 71 g, zaprojektowana tak, aby stworzyć słuchawki, które zapewniają komfort słuchania w podróży.


SYSTEM Phase-X™

Ulepszone obrazowanie otoczenia i dźwięku przestrzennego dzięki innowacyjnej technologii.

Oczekujący na opatentowanie


AUDIO ULTRA HIGH RESOLUTION

Górna granica częstotliwości odtwarzania dźwięku wynosi 92 000 Hz.


ŁATWE W OBSŁUDZE

100dB@1mw/1kHz; 30Ω

Może być napędzany przez prawie każde przenośne źródło bez konieczności wzmacniania.


ZESKALOWANA FLAGOWA TECHNOLOGIA

Jedna z najbardziej wyrafinowanych i zaawansowanych technologii planarnych na świecie zmniejszona do użytku przenośnego.

Opatentowana w USA, UE, Chinach i innych krajach

Typ sterownika

Rinaro Isodynamic Hybrid Array® MZ4

Typ

Zamknięte

Pasmo przenoszenia

4-92 000 Hz

Impedancja

30 Ω

Nominalny SPL

100 dB (1mW/1kHz)

Maksymalny SPL

> 130 dB

Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD)

<0,15%

Waga

391 gramów

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question