• Spec RPA-MG1000

270000.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

W ich  budowie zastosowano wiele elementów wykonanych z materiałów naturalnych, których nie znajdziemy w żadnym innym wzmacniaczu na świecie, dzięki czemu każdy może usłyszeć naturalną muzykalność, która nie męczy. Zaletami wzmacniaczy pracujących w klasie D jest wysoka efektywność i niskie straty ciepła, wysokie kontrasty dynamiczne i duża odporność na wsteczną siłę elektromotoryczną.

Aby wykorzystać te zalety wykorzystaliśmy do jego budowy kilka rodzajów drewna: świerk austriacki oraz klon włoski, pochodzące z wyspy Hokkaido (Japonia), jak również orzech włoski. Zastosowaliśmy w nim również, opracowane wspólne z firmą Nichicon, kondensatory HIBIKI-ICHI. Co więcej, układ elektryczny RPA-MG1000 również jest naszego pomysłu – to SOSS (SPEC Original Sound Snubber; o układach typu „snubber” więcej  Bardzo duże kondensatory Ruby Mica wykonywane są materiału pozyskiwanego w prowincji Bihar w północnych Indiach. To one odpowiedzialne są za wysoką jakość dźwięku, jego znakomitą przezroczystość oraz czystość. Ale, jeśli ktoś chce, może słuchać muzyki z oryginalnymi, hermetycznymi kondensatorami olejowymi SPEC.

Duże transformatory typu R-core – w modelu RPA-MG1000 to potężne trafo o mocy 800 W na kanał. Z każdym z nich współpracują dwa osobne zasilacze – jeden dla układów niskoprądowych, ten jest stabilizowany, i drugi dla układów wyjściowych. W obydwu pracują kondensatory olejowe, a w tym ostatnim dodatkowo po dwa duże kondensatory elektrolityczne. Zastosowano w nim mostki prostownicze wysokiej mocy złożone z szybkich diod Schottky’ego, co minimalizuje szumy powstające podczas przełączania.

SPEC corp. została założona w roku 2010 i w tym czasie opracowano  wiele różnych produktów, wśród których szczególnie ważne były te powstałe w ramach serii „Real Sound”. Rok 2019 jest dla marki SPEC 10. rokiem działalności, dlatego zdecydowano zaprezentować flagowy produkt, wzmacniacz RPA-MG1000. Opracowanie tego modelu zajęło firmie  półtora roku i był to  koniec dyskusji o klasy pracy wzmacniaczy. “Chcieliśmy wraz z tym wzmacniaczem zaoferować „Real Sound” dla fanów muzyki na całym świecie” – mówi Banno San.

Maksymalna moc wyjściowa

300 W/4 Ω

150 W/8 Ω

 

 

Pasmo przenoszenia

10 – 30 000 Hz (+/- 1 dB)

 

Stosunek zniekształcenia harmonicznego

0,02% (1 kHz, 80% mocy całkowitej)

 

Waga

Wzmacniacz: 20 kg

Zasilacz: 27 kg

 

 

Wymiary

Wmacniacz: 450 x 170 x 430 mm (szer. x wys. x gł.)

Zasilacz: 450 x 170 x 455 mm (szer. x wys. x gł.)
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question