• The Chord Company ChordMusic 2RCA na 2RCA

długość
21590.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

ChordMusic to najbardziej przezroczysty dźwiękowo kabel, jaki słyszeliśmy. Brzmi tak wyraźnie, że słyszeliśmy każdą dokonaną zmianę w systemie. Najpierw wypróbowaliśmy w nim materiał zaprojektowany w celu zminimalizowania mechanicznie indukowanego szumu. Prototyp kabla był zadziwiająco dobry, ale byliśmy ciekawi, co można by zrobić lepiej. Materiał redukujący szum pozwolił na uzyskanie lepszej wyrazistości brzmienia, która uległa dalszej poprawie, gdy dodaliśmy lekki, posrebrzany ekran zewnętrzny.

ChordMusic to również unikalny materiał izolacyjny, który nazywamy Taylon – zaprojektowany został jako następca powszechnie stosowanego PTFE. Taylon jest stabilny fazowo, a ta stabilność w połączeniu z naszą unikalną geometrią Super ARAY oznacza, że ​​dźwięk naszych kabli został przeniesiony na zupełnie nowy poziom.

To, czego nauczyliśmy się w ciągu ostatnich kilku latach, były dla nas niezwykle otrzeźwiające. Było też wspaniałe, ponieważ okazało się, że dzięki geometriom Tuned ARAY i Super ARAY nasze kable są w stanie zamienić dźwięk z gramofonów, odtwarzaczy CD i urządzeń streamingowych w muzykę, która brzmi prawdziwie, wiarygodnie i emocjonalnie. To dla nas również otrzeźwienie, ponieważ kable ARAY i Super ARAY wyraźnie pokazują, że konwencjonalne konstrukcje kabli mogą pogorszyć jakość praktycznie każdego systemu audio.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie