• Acoustic Energy AE100

Acoustic Energy kolorystyka
1290.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

AE100 to kompaktowy głośnik podstawkowy/półkowy, który wykazuje cechy, które doskonale odzwierciedlają cechy energii akustycznej.

 

AE100 został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu wysokiego poziomu ciśnienia akustycznego z bardzo małej obudowy. Uzyskuje się to głównie dzięki zastosowaniu 110-milimetrowego przetwornika średniotonowego zbudowanego wokół systemu silnika o bardzo dużej sile i dalekiego rzutu. Wydajność basu jest wzmocniona przez kanał w kształcie szczeliny, który pozwala na znaczną powierzchnię przekroju poprzecznego, jednocześnie niwelując problemy z turbulencją powietrza.

 

25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką z naszą technologią Wide Dispersion uzupełnia komplement przetwornika, który jest umieszczony w 18-milimetrowej obudowie MDF. Biorąc pod uwagę wzorce projektowe z wielokrotnie nagradzanej serii Reference i wykończone w kolorze satynowej czerni lub winylowego forniru orzechowego, AE100 z pewnością będzie dobrze wyglądać w dowolnym miejscu, zapewniając jednocześnie dźwięk, który przeczy jego kompaktowym rozmiarom.

Głośnik niskotonowy 110 mm papierowa membrana

Głośnik wysokotonowy 25 mm kopułka tekstylna

Zakres częstotliwości 45 Hz – 35 kHz

Efektywność 87 dB

Rekomendowana moc 75 W

Częstotliwość podziału 3.6 kHz

Impedancja 4 ohms

Wymiary W×S×G 270 x 160 x 240  

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question