• Bang & Olufsen Beosound 2

Bang & Olufsen Beosound 2 to stylowy i zaawansowany głośnik bezprzewodowy, który oferuje doskonałą jakość dźwięku i wiele funkcji.

Kolor
14550.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Beosound 2 został zaprojektowany z myślą o prostocie i eleganckim wyglądzie. Całe urządzenie jest wykonane z jednego kawałka aluminium, co nadaje mu solidny i nowoczesny wygląd. Głośnik jest wyposażony w elegancką i niezwykle praktyczną rączkę, dzięki czemu można łatwo przenosić urządzenie w różne miejsca.

Beosound 2 oferuje wysokiej jakości dźwięk, który jest w stanie wypełnić nawet większe pomieszczenia. Głośnik wykorzystuje pięć przetworników: dwa niskotonowe, dwa średniotonowe i jeden wysokotonowy. Dzięki temu Beosound 2 oferuje czysty, równomiernie rozłożony dźwięk w całym pomieszczeniu. Ponadto, głośnik jest wyposażony w technologię aktywnej korekcji dźwięku, która automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięku do otoczenia.

Beosound 2 oferuje również wiele funkcjonalności, w tymłączność bezprzewodową Bluetooth, Wi-Fi i Apple AirPlay, dzięki czemu można łatwo przesyłać muzykę z urządzeń mobilnych. Głośnik obsługuje również asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa, dzięki czemu można sterować muzyką za pomocą poleceń głosowych.


Moc wyjściowa: 2 x 40 W (niskotonowe), 2 x 30 W (średniotonowe), 1 x 30 W (wysokotonowe)

Przetworniki: 2 x 2" średniotonowe, 2 x 3,5" niskotonowe, 1 x 0,75" wysokotonowy

Pasmo przenoszenia: 33 - 23 000 Hz Zniekształcenia harmoniczne: < 1%

Współczynnik sygnału do szumu: > 65 dB

Łączność: Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11b/g/n/ac, Apple AirPlay, DLNA, Spotify Connect, TuneIn Radio, Deezer, Google Cast, Chromecast built-in, BeoLink Multiroom

Interfejsy: port Ethernet, port USB-C, wejście liniowe, wejście cyfrowe (optyczne i koaksjalne)

Wymiary (średnica x wysokość): 17,8 x 43,1 cm

Waga: 4,1 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question