Już w środę 21 czerwca z okazji pierwszego dnia lata rusza wielka wyprzedaż ekspozycji.

CambridgeAudio Duo

Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC

The Availability Of : Dostępny
1590.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 696733643 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

Wydobądź każdy detal z twojej kolekcji płyt dzięki najlepszemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu Cambridge Audio, zintegrowanemu z niewiarygodnym wzmacniaczem słuchawkowym.

 

Niezależnie od tego, czy powróciłeś do zakurzonej kolekcji z lat Twojej młodości, czy po raz pierwszy stykasz się z kulturą winylu, moment w którym igła opada na powierzchnię płyty to wyjątkowe przeżycie. Aby zachować unikatową pełnię i ciepło brzmienia płyty gramofonowej, przedwzmacniacz Solo zasilany jest za pomocą topowego zasilacza impulsowego, a układ został zmontowany techniką montażu powierzchniowego, dzięki czemu zredukowano szumy.

 

Ze względu na bardzo niski poziom sygnału generowanego przez wkładkę gramofonową nie wszystkie wzmacniacze zintegrowane pozwalają na bezpośrednie wpięcie do nich kabla gramofonowego. Sygnał ten musi być najpierw wzmocniony w przedwzmacniaczu gramofonowym. Wyzwaniem dla tego stopnia są szumy dodawane do sygnału muzycznego.

 

Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy przedwzmacniacz Duo, wyjątkowe urządzenie, które dostarcza ciepły, głęboki i detaliczny dźwięk, będący synonimem analogowego brzmienia, bez zniekształcania przy tym sygnału muzycznego generowanego przez wkładkę Moving Magnet. Zasilacz impulsowy poprawia jego działanie pracując z częstotliwością dalece przekraczającą zakres słuchu ludzkiego, drastycznie redukując przydźwięk. Układ przedwzmacniacza został wykonany przy użyciu techniki montażu powierzchniowego (SMD), co pozwoliło dodatkowo zmniejszyć szumy.

 

Słuchaj muzyki w pełnej prywatności - zapewni Ci to zintegrowany z Duo wzmacniacz słuchawkowy. Niezwykłe jest to, że zastosowaliśmy w nim pełnowymiarowy wtyk typu duży jack 6,35 mm. Teraz można słuchać muzyki głośno bez względu na porę dnia.

 

Zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy oznacza, że nie trzeba włączać dużego wzmacniacza zintegrowanego tylko po to, aby w spokoju posłuchać muzyki przez słuchawki. W rezultacie jesteśmy jeszcze bardziej ekologiczni niż wcześniej, a z drugiej strony otrzymujemy znakomity dźwięk...

 

Jeśli niektóre płyty z Twojej kolekcji nie są w topowej kondycji pomoże im filtr subsoniczny, eliminujący zniekształcenia w najniższej oktawie spowodowane przez niedoskonałości tłoczenia lub problemy wynikające ze zużycia lub niewłaściwego przechowywania płyty. W uzyskaniu optymalnego brzmienia pomaga też gałka balansu między kanałami, korygująca niedoskonałości wkładki gramofonowej, czyli różnice w natężeniu dźwięku w lewym i prawym kanale. Rezultat - znacznie lepsza scena dźwiękowa.

 

Przedwzmacniacz Duo jest w środku serca zielony, ponieważ w trybie standby pobiera mniej niż 0,5 W mocy, a automatyczny układ wyłączania "usypia" go jeśli na wejściu przez 20 minut nie ma żadnego sygnału. Dodatkowo urządzenie może pracować na całym świecie z tym samym zasilaczem.

Parameters :

MAKSYMALNY POBÓR MOCY

10 W

 

OBSŁUGIWANE TYPY WKŁADEK

Moving Magnet / Moving Coil

 

WZMOCNIENIE PRZY 1 KHZ

MM: 39 dB / MC: 60 dB

 

NOMINALNE NAPIĘCIE WYJŚCIOWE

300 mV

 

CZUŁOŚĆ WEJŚCIOWA DLA NOMINALNEGO NAPIĘCIA WYJŚCIOWEGO

MM: 3,35 mm / MC: 305 μV

 

SZUM (WAŻONY, A)

MM: ~0,09 μV / MC: ~0,08 μV

 

PRECYZJA ODWZOROWANIA KRZYWEJ RIAA

+/- 0,3 dB (30 Hz - 20 kHz)

 

STOSUNEK SYGNAŁU DO SZUMU (ZWARTE WEJŚCIE, NAPIĘCIE WYJŚCIOWE 1 V, 20 HZ - 20 KHZ)

MM: >90 dB / MC: >70 dB

 

THD+N (1 KHZ, 20 HZ - 20 KHZ)

MM: <0,0025% / MC: <0,20%

 

IMPEDANCJA WEJŚCIOWA

MM: 47 kOhm / MC: 100 Ohm

 

POJEMNOŚĆ WEJŚCIOWA

100 pF

 

MARGINES PRZESTEROWANIA

>30 dB

 

PRZESŁUCH MIĘDZYKANAŁOWY (10 KHZ)

MM: >85 dB / MC: 75 dB

 

WYMIARY (W X S X G)

48 x 215 x 159 mm

 

WAGA

0,95 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :