• CambridgeAudio Solo

Przedwzmacniacz gramofonowy MM

990.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Korzystając z Solo, wyjątkowego przedwzmacniacza gramofonowego, przeznaczonego dla wkładek MM, wydobądź każdy, nawet najmniejszy detal z płyt w Twojej kolekcji.

 

Niezależnie od tego, czy powróciłeś do zakurzonej kolekcji z lat Twojej młodości, czy po raz pierwszy stykasz się z kulturą winylu, moment w którym igła opada na powierzchnię płyty to wyjątkowe przeżycie. Aby zachować unikatową pełnię i ciepło brzmienia płyty gramofonowej, przedwzmacniacz Solo zasilany jest za pomocą topowego zasilacza impulsowego, a układ został zmontowany techniką montażu powierzchniowego, dzięki czemu zredukowano szumy.

 

Ze względu na bardzo niski poziom sygnału generowanego przez wkładkę gramofonową nie wszystkie wzmacniacze zintegrowane pozwalają na bezpośrednie wpięcie do nich kabla gramofonowego. Sygnał ten musi być najpierw wzmocniony w przedwzmacniaczu gramofonowym. Wyzwaniem dla tego stopnia są szumy dodawane do sygnału muzycznego.

 

Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy przedwzmacniacz Solo, wyjątkowe urządzenie, które dostarcza ciepły, głęboki i detaliczny dźwięk, będący synonimem analogowego brzmienia, bez zniekształcania przy tym sygnału muzycznego generowanego przez wkładkę Moving Magnet. Zasilacz impulsowy poprawia jego działanie pracując z częstotliwością dalece przekraczającą zakres słuchu ludzkiego, drastycznie redukując przydźwięk. Układ przedwzmacniacza został wykonany przy użyciu techniki montażu powierzchniowego (SMD), co pozwoliło dodatkowo zmniejszyć szumy.

 

Jeśli niektóre płyty z Twojej kolekcji nie są w topowej kondycji pomoże im filtr subsoniczny, eliminujący zniekształcenia w najniższej oktawie spowodowane przez niedoskonałości tłoczenia lub problemy wynikające ze zużycia lub niewłaściwego przechowywania płyty. W uzyskaniu optymalnego brzmienia pomaga też gałka balansu między kanałami, korygująca niedoskonałości wkładki gramofonowej, czyli różnice w natężeniu dźwięku w lewym i prawym kanale. Rezultat - znacznie lepsza scena dźwiękowa.

 

Przedwzmacniacz Solo jest w środku serca zielony, ponieważ w trybie standby pobiera mniej niż 0,5 W mocy, a automatyczny układ wyłączania "usypia" go jeśli na wejściu przez 20 minut nie ma żadnego sygnału. Dodatkowo urządzenie może pracować na całym świecie z tym samym zasilaczem.

MAKSYMALNY POBÓR MOCY

10 W

 

WZMOCNIENIE PRZY 1 KHZ

39 dB

 

NOMINALNE NAPIĘCIE WYJŚCIOWE

300 mV

 

CZUŁOŚĆ DLA NOMINALNEGO NAPIĘCIA WYJŚCIOWEGO

3,35 mV

 

SZUM (WAŻONY, A)

~0,09 μV

 

PRECYZJA ODWZOROWANIA KRZYWEJ RIAA

+/- 0,65 dB (30 Hz - 20 kHz)

 

STOSUNEK SYGNAŁU DO SZUMU (ZWARTE WEJŚCIE, NAPIĘCIE WYJŚCIOWE 1 V, 20 HZ - 20 KHZ)

>90 dB

 

THD+N (1 KHZ, 20 HZ - 20 KHZ)

<0,0025%

 

IMPEDANCJA WEJŚCIOWA

47 kOhm

 

POJEMNOŚĆ WEJŚCIOWA

100 pF

 

MARGINES PRZESTEROWANIA

>30 dB

 

PRZESŁUCH MIĘDZYKANAŁOWY (10 KHZ)

>85 dB

 

WYMIARY (W X S X G)

48 x 176 x 132 mm

 

WAGA

0,68 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question